بررسی فن آوری های وب ویژوال و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

میزبانی وب در هند

Visual Web Technologies یک شرکت میزبانی وب است که در هند واقع شده است. شرکت آنها تعدادی از برنامه ها و راه حل های میزبانی را برای مشاغل بزرگ و کوچک ارائه می دهد. شما می توانید از بین تعدادی از خدمات مدیریت دامنه و بسته های میزبانی مانند VPS هاستینگ ، سرور اختصاصی ، میزبانی وب و برنامه میزبانی نمایندگی انتخاب کنید. تیم پشتیبانی مشتری برنده جوایز آنها می تواند به پیکربندی و سفارشی کردن طرحی متناسب با نیازهای مشاغل شما کمک کند.


وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی بسیار قابل اعتماد

VisualWebTechnologies.com به دلیل قابلیت اطمینان آنها شناخته شده است. آنها نه تنها تیم پشتیبانی مشتری برنده جوایز را دارند بلکه یک مرکز داده معتبر نیز در هند دارند. بر خلاف دیگر شرکت های میزبان وب ، آنها ابزاری برای بازیابی نسخه پشتیبان در cpanel ، انجام بررسی های منظم امنیتی و استفاده از ابزارهای پیشرفته اسکن برای نظارت بر داده ها و کنترل حریم خصوصی دارند. همه حساب ها دارای 99.9٪ ضمانت به موقع و پشتیبانی فنی 24/7 زنده هستند..

امکانات

میزبانی خوب با بسیاری از ویژگی ها

برنامه های میزبانی VisualWebTechnologies.com میزبان SSD را ارائه می دهد که به شما عملکرد بیشتر و زمان پاسخ سریع می دهد. شما می توانید از بین سیستم عامل های ویندوز یا لینوکس انتخاب کنید و یک برنامه را تنظیم کنید و نیازهای خود را تنظیم کنید. از بین برنامه های مبتدی ، برنامه حرفه ای ، حرفه ای یا حق بیمه خود انتخاب کنید. همه برنامه ها دارای ویژگی های نامحدودی مانند ذخیره سازی نامحدود SSD ، پهنای باند ، ایمیل های نامحدود ، حساب های FTP و دامنه های فرعی هستند. میزان وب سایت هایی که می توانید میزبان آن باشید بسته به طرحی که انتخاب می کنید متفاوت است. دامنه میزبانی دامنه از 1 نامحدود است. همه برنامه ها همچنین با سازنده وب سایت و ویژگی های اضافی همراه هستند و گزینه هایی از جمله 1 کلیک روی نصب برنامه ها را اضافه می کنند.

میزبانی سرور اختصاصی VisualWebTechnologies.com حداکثر پایداری و مقیاس پذیری را فراهم می کند. می توانید به آنها متکی باشید تا بتوانید با داده های پشتیبان کارآمد تجارت خود را تأمین کنید. شما می توانید از چهار برنامه مختلف انتخاب کنید. هر طرح با پردازنده متفاوتی در ویندوز یا لینوکس ارائه می شود و می تواند بر روی پردازنده های Dual یا Quad Core Xeon اجرا شود. RAM از 8GB-1TB متغیر است. برنامه های بالاتر با فناوری RAID 1 همراه است. برنامه های Al دارای 1000 گیگابایت پهنای باند و 4 IPS هستند. از ویژگی های آنها می توان به دسترسی کامل Root ، محافظت از DdoS ، امنیت سرور ، 99.9٪ به موقع اشاره کرد و به راحتی قابل تنظیم است.

یکی دیگر از ویژگی های عالی VisualWebTechnologies.com برنامه فروش میزبان آنهاست. میزبانی نمایندگی فروش برای کسانی که تعدادی مشتری دارند که به هاست احتیاج دارند بسیار مناسب است. به کلیه افراد نماینده فروش ابزار و نرم افزارهای لازم جهت استفاده برای شخصی سازی و اصلاح برنامه های خریداری شده اعطا می شود تا فقط به عنوان محصول خود به آنها فروخته شود. می توانید از Starter ، Pro ، Business و Ultimate انتخاب کنید. افزودن خدمات اضافی است. دامنه ذخیره سازی از 50 گیگابایت-نامحدود است. همه برنامه ها با پهنای باند نامحدود ، دامنه های نامحدود ، دسترسی Cpanel و موارد دیگر ارائه می شوند. مزایای برنامه های میزبانی نمایندگی فروش ، حساب های نمایندگی فروش دامنه رایگان ، پنل پیشرفته ، دروازه پرداخت رایگان ، مهاجرت رایگان و اعتبار رایگان گوگل ادوردز است..

پشتیبانی

پشتیبانی جامع فنی

سیستم پشتیبانی VisualWebTechnologies.com تعدادی از گزینه های مخاطب را ارائه می دهد. اگر به کمک زنده احتیاج دارید می توانید از طریق شماره تلفن های رایگان در یکی از شماره های تماس با ما ، از طریق شماره تلفن رایگان به یک اپراتور زنده دسترسی پیدا کنید. می توانید از بخش فروش آنها ، پشتیبانی فنی ، صورتحساب و پشتیبانی دامنه استفاده کنید. آنها یک کمک 24/7 زنده دارند و هر زمان خواستید درخواست تماس می دهید. آنها همچنین پشتیبانی الکترونیکی ارائه می دهند و یک پایگاه دانش گسترده و پر از منابع مفید و بارگیری برای کمک به شما در رفع مشکلات دارند.

قیمت گذاری

قیمت مناسب میزبانی وب

VisualWebTechnologies.com برنامه های میزبانی ارزان برای متناسب با بودجه شما ارائه می دهد. برنامه های میزبانی SSD آنها از 28 دلار در سال / 120 دلار در سال است. تمام برنامه ها ماهانه و برنامه های 3 ساله صورتحساب می شوند.

با VisualWebTechnologies.com راه اندازی رایگان آنها ، بدون قرارداد و مهاجرت رایگان. شما به راحتی و بدون هیچ گونه هزینه اضافی می توانید از طریق دامنه و وب سایت موجود خود به VisualWebTechnologies.com به صورت رایگان انتقال دهید.

برنامه های سرور اختصاصی آنها نه تنها قابل اعتماد هستند بلکه همچنین ارزان قیمت هستند. برنامه آنها به صورت ماهیانه صورتحساب و از 200 تا 450 دلار در ماه متغیر است.

خلاصه

میزبانی کلی خوب

VisualWebTechnologies.com ارائه دهنده میزبان شماره یک در هند و مناطق اطراف آن است. آنها برنامه های میزبانی مقرون به صرفه را با تعدادی از ویژگی های شگفت انگیز عضویت ارائه می دهند. آنها دارای یک سیستم پشتیبانی مشتری برنده جوایز و یک شبکه قابل اعتماد با پشتیبانی برخی از جدیدترین فناوری هاستینگ هستند. طی 4 سال گذشته ، VisualWebTechnologies.com ارائه خدمات عالی برای میزبانی و مدیریت دامنه و بدون هیچ مشکلی و یا خرابی را ارائه می دهد. آنها 99.9٪ به وقت تمام حسابها را تضمین می کنند و مهاجرت و تنظیم رایگان را برای کلیه مشتریان جدید انجام می دهند. یکی دیگر از ویژگی های عالی VisualWebTechnologies.com عدم قرارداد یا کراوات آنها برای VPS و برنامه های سرور اختصاصی آنها.

این امر به شرکت شما امکان کنترل و مقیاس پذیری بیشتری را با ویژگی های اضافی که به عنوان عضوی از جمله دامنه های رایگان ، دسترسی نامحدود به Cpanel ، نصب های رایگان با 1 کلیک ، CloudFlare CDN و موارد دیگر به شما اعطا می شود ، داشته است. VisualWebTechnologies.com هیچ چیز منفی ندارد و آنها هزاران مشتری راضی دارند. اگر به دنبال انتقال به یک ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد در هند هستید ، VisualWebTechnologies.com آنچه می گوید را انجام می دهد. برنامه های آنها بسیار رقابتی و طراحی شده در اطراف شما است که باعث می شود آنها نسبت به بیشتر ارائه دهندگان نام تجاری انتخاب بهتری داشته باشند.

طرفداران:

  • ضمانت Uptime 99.9٪
  • تنظیم رایگان
  • پشتیبانی فنی پاسخگو

منفی:

  • گزینه های میزبانی ابر وجود ندارد
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me