نظرات میزبانی ضریب هوشی و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

میزبانی وب عراق

iq-hosting.com.com یک شرکت میزبان وب مستقر در عراق است که در بغداد مستقر است. آنها انواع خدمات حرفه ای میزبانی و مدیریت وب را ارائه می دهند. تیم متخصص و مجرب آنها در زمینه میزبانی ، VPS و مدیریت دامنه تخصص دارند. iq-hosting.com از سال 2009 مشغول به کار بوده و ارائه دهنده راهکارهای برتر امنیتی و فنی برای هرکدام از مشتریان خود است.


وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی قابل اعتماد خوب

iq-hosting.com.com برنامه میزبانی مقرون به صرفه و رقابتی را برای همه انواع مشاغل با اندازه و نیاز به میزبانی ارائه می دهد. آنها پشتیبانی کامل و خدمات فنی با سخت افزار لوکس ارائه می دهند. آنها 99.9٪ ضمانت بار را دارند و پشتیبانی کامل و پشتیبان 24/7 دارند. در صورت رضایت کامل از خدمات آنها ، کلیه خدمات با 30 روز ضمانت بازگشت ارائه می شوند.

آنها همچنین در صورت نیاز به مهاجرت و بارگیری نرم افزارهای خاص ، خدمات پشتیبانی پولی را ارائه می دهند. تیم فنی آنها می تواند به شما در روند نصب کمک کند. کلیه برنامه ها و خدمات پشتیبانی حدود 50 دلار است.

امکانات

بسیاری از گزینه های ویژگی

iq-hosting.com.com سه نوع مختلف از خدمات مدیریت وب را انتخاب کرده است. شما می توانید بین میزبانی ، VPS و مدیریت دامنه از بین گزینه ها استفاده کنید. هر طرح متناسب با مشاغل مختلف و نیازهای وب سایت ساخته شده است و می تواند بر روی سیستم عامل های Linux یا Microsoft انجام شود. برای هر دسته از خدمات میزبانی ، iq-hosting.com.com هفت بسته میزبانی متفاوت ارائه می دهد. هر طرح در فضای دیسک و ویژگی های آن متفاوت است. برای میزبانی آنها می توانید از طریق برنامه هفتم برنامه اول را انتخاب کنید. فضای دیسک از 1 GB-20GB است. پهنای باند بین 10 تا 200 گیگابایت است. تمام برنامه های میزبانی بسته به میزان فضای مورد نیاز ، مجموعه ای از ویژگی های خاص خود را دارند. همه برنامه ها همچنین دارای دسترسی به کنترل پنل ، حساب های نامحدود ایمیل ، زیر دامنه های نامحدود ، افزونه های نامحدود و موارد دیگر هستند.

اگر وب سایت شما به VPS احتیاج دارد ، iq-hosting.com.com بسته های VPS را برای هر وب سایتی و تجاری ارائه می دهد. برنامه های VPS آنها به چهار برنامه مختلف تقسیم می شود. می توانید از بین VPS-2GB ، VPS-4GB ، VPS-6GB ، VPS-8GB انتخاب کنید. فضای دیسک از 100 گیگابایت – 400 گیگابایت است. VPS دارای 2TB – 8TB انتقال داده پهنای باند است. تمام برنامه های VPS بسته به میزان فضای مورد نیاز خود ، دارای مجموعه ای از ویژگی های خاص خود هستند. تمام راه حل های VPS شامل 8 پردازنده ، 1 گیگابایت سرعت اتصال ، دسترسی به کنترل پنل و پنل SolusVM و موارد دیگر.

iq-hosting.com.com همچنین برنامه های نمایندگی فروش را برای افراد و مشاغل نیازمند پشتیبانی و مدیریت بسیار زیاد وب سایت ارائه می دهد. برنامه فروشندگان آنها به سه بسته جداگانه تقسیم شده است. می توانید از بین نقره ، طلا و پلاتین انتخاب کنید. برنامه فروشندگان آنها از 100 گیگابایت 400 گیگابایت دیسک فضا و 1000 گیگابایت 5 باند پهنای باند شروع می شود. تمام برنامه های نمایندگی فروش با تعداد نامحدودی از وب سایت ها ، حساب های ایمیل ، زیر دامنه ها و موارد دیگر همراه هستند.

پشتیبانی

گزینه های پشتیبانی از کیفیت

شما پشتیبانی فنی با کیفیت خوب 24/7 دریافت می کنید. آنها همچنین در صورت نیاز به خدمات ویژه مانند مهاجرت یک سایت یا بارگیری و نصب نرم افزارهای خاص ، گزینه های اضافی دیگری برای پشتیبانی دارند. این پشتیبانی اضافی ارزان نیست اما در صورت مالک بودن سایت جدیدتر ، دسترسی به آن بسیار مفید است.

قیمت گذاری

قیمت های خوب با صورتحساب سالانه

iq-hosting.com.com بسته به نوع برنامه میزبانی مورد نیاز ، انواع مختلفی از برنامه های قیمت گذاری ارائه می دهد. میزبانی از 50 تا 250 دلار در سال. هر نقشه میزبانی از ویژگی ها و فضای مورد نیاز خود برای شروع کار برخوردار است. برنامه های VPS به حداقل 660 دلار – 95 دلار در هر ماه است. همچنین می توانید سالانه برنامه های VPS را پرداخت کنید. تمامی برنامه ها همچنین با سیستم نصب و پردازش رایگان سرور وب IIS یا ایمیل و نامه های apache و پایگاه داده ها همراه هستند. iq-hosting.com.com از لینوکس و ویندوز در نرم افزار و سخت افزار فناوری XEN استفاده می کند.

خلاصه

یکی از بهترین میزبان مستقر در عراق

iq-hosting.com.com انواع خدمات و راه حل های مدیریت وب را برای هر مشاغل در اندازه ارائه می دهد. تمرکز اصلی آنها این است که به همه مشتریان گرانقدر خود با بالاترین کیفیت خدمات و امنیت ارائه دهند. به عنوان ارائه دهنده میزبانی وب ، iq هاستینگ از کلیه شرکت ها و مشاغل محلی و چند ملیتی با راه حل های میزبانی بالا و VPS پشتیبانی می کند. آنها مکان های سرور را در ایالات متحده و انگلستان به همراه مرکز داده های کنترل شده محیط زیست خود دارند. Iq-hosting.com با ساختار قیمت گذاری رقابتی خود یک ارائه دهنده میزبانی عالی را برای هر نوع وب سایت با اندازه ایجاد می کند.

طرفداران:

  • پشتیبانی 24/7 فنی
  • 99.9٪ Uptime
  • سرورها در بسیاری از کشورها
  • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

منفی:

  • بدون سرور ابری یا اختصاصی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me