یاهو! نظرات مشاغل کوچک و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

به نظر می رسد یک سرویس عالی که بسیار خوب است در حال پایین رفتن است

یاهو! یکی از بزرگترین شرکت های اینترنتی در جهان است ، بنابراین ممکن است انتظار داشته باشد که آنها اطمینان حاصل کنند که تمام خط مشاغل آنها به درستی کار می کنند. متأسفانه ، در حالی که سرویس میزبانی وب در سال 1999 وقتی که آن را خریداری کردند ، بسیار خوب بود ، از آن زمان مجاز به پایین رفتن از تپه بود.


آنها فقط بر ارائه خدمات خود به مشاغل کوچک متمرکز هستند و فقط خدمات میزبانی مشترک ارائه می دهند. سیستم عاملهای تجارت الکترونیکی آنها ، که زمانی مورد توجه بسیاری از افراد به خدمات قرار گرفته بود ، اکنون ناپایدار و منسوخ شده اند. در حقیقت ، Yahoo! عناوین زیادی را در سال 2007 ایجاد کرد زیرا سیستم عامل هاستینگ و تجارت الکترونیکی بسیاری از قطع های این رویداد را در “دوشنبه سایبر” تجربه کرد که هزینه زیادی را برای مشتریان خود رقم زد.

اگر فقط به دنبال یک شرکت میزبانی وب ساده هستید و فکر می کنید که با یک شرکت بزرگ اینترنتی مانند یاهو ارتباط برقرار کنید ، ممکن است با این گزینه مخالف باشید. با این حال ، برای اکثر افراد و مشاغل ، شما می توانید با قیمت پایین خدمات بسیار بهتری پیدا کنید.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

به طور کلی یک سرویس میزبانی پایدار اما در برابر لکه های ترافیکی آسیب پذیر است

سایت های میزبانی شده در Yahoo! میزبانی وب وب شرکتهای کوچک معمولاً بدون هیچ مشکلی اساسی پایدار خواهند بود. یک مسئله این است که از آنجا که آنها روی مشاغل کوچک متمرکز شده اند ، کل عملیات میزبانی در برابر سنبله های ترافیکی آسیب پذیر است.

به عنوان مثال ، سنبله های خرید تعطیلات ، به بسیاری از سایت هایی که میزبان آن هستند ، آسیب می رساند که می تواند باعث کند شدن همه یا حتی ایجاد قطع برق شود. این نوع اتفاقات در بدترین زمانها اتفاق می افتد ، زیرا مشاغل بیش از هر زمان دیگری به سایت خود احتیاج دارند.

امکانات

برخی موارد اضافی خوب یاهو

این ناحیه ای است که در واقع این بستر میزبانی چیزهای خوبی برای گفتن دارد. از آنجا که متعلق به یاهو است! شما در واقع به برخی از خدمات عالی که ارائه می دهند دسترسی پیدا می کنید. متأسفانه ، اکثر آنها فقط به بسته های میزبانی پایان متوسط ​​و بالاتر محدود می شوند.

شما برنامه سازنده سایت آنها و بسیاری از الگوهای رایگان را انتخاب خواهید کرد. همچنین می توانید به فرم ها ، نقشه ها ، یک گالری عکس ، انواع دکمه های رایگان PayPal ، کمک به رسانه های اجتماعی ، پخش کننده های ویدیویی و / یا پخش کننده های صوتی و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. حتی می توانید از Yahoo! استفاده کنید سیستم ردیاب و گزارشگر SEO.

همه این ترکیب ها می تواند برای شخصی که می خواهد همه میزبانی و مدیریت سایت آنها در یک مکان جمع شود کاملاً جذاب باشد.

پشتیبانی

کمک بزرگی به خود ، اما کمی پشتیبانی زنده

یاهو! دارای کتابخانه گسترده ای از راهنماها ، کتابچه های راهنما و منابع دیگر است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هاستینگ و برطرف کردن برخی از مشکلات پیش آمده از آنها استفاده کنید. وقتی فقط در مورد هرگونه خطا یا سؤالی که جستجو می کنید ، به احتمال زیاد ده ها یا حتی صدها نتیجه خواهید گرفت. متأسفانه ، این ممکن است گاهی اوقات باعث شود که بفهمید واقعاً به کدام یک نیاز دارید.

آنها 24/7 تلفن زنده و پشتیبانی از ایمیل را ارائه می دهند ، اما بسیاری از آنها زمان طولانی نگه داشتن گزارش را نشان می دهند و پشتیبانی همیشه مشکل را برطرف نمی کند.

قیمت گذاری

قیمت هایی بالاتر از آن چیزی است که باید برای خدماتی که دریافت می کنید باشد

یاهو! هاستینگ وب فقط سه گزینه متفاوت ارائه می دهد ، که همه آنها نوعی میزبانی مشترک است. با وجود این ، قیمت آنها هنوز بالاتر از سایر شرکت های میزبان اختصاصی است. شما می توانید بر اساس برخی از ویژگی ها یا معاملات ویژه ای که ارائه می دهند ، پس انداز کنید (یا به صورتحساب خود بیفزایید) ، اما به نظر می رسد که این فقط بیشتر از هر نوع بهبود قیمت واقعی گیج کننده است..

خلاصه

برخی از ویژگی های خوب اما به طور کلی بهترین گزینه میزبانی نیست

یاهو! میزبانی وب برخی از ویژگی های خوب را ارائه می دهد که برای بسیاری از افراد جذاب خواهد بود. علاوه بر این ، از آنجا که آنها یکی از شناخته شده ترین نام ها در صنعت را دارند ، احتمالاً برای مدت زمان طولانی بسیار دور خواهد بود (هرچند که آنها می توانند این خط مشاغل را در مقطعی بفروشند). علیرغم برخی از مشکلات خوب ، این گزینه برای میزبانی اکثر افراد یا مشاغل واقعاً گزینه مناسبی نیست.

طرفداران:

  • پشتیبانی شده توسط یاهو!
  • دسترسی به بسیاری از Yahoo! خدمات
  • به طور کلی قابل اعتماد است
  • سیستم های خودیاری عالی

منفی:

  • سالها خدمات در حال پایین رفتن بود
  • کمی پشتیبانی زنده
  • مستعد قطع شدن در طی روزهای پر رفت و آمد
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me