نظرات برتری میزبان و نظر متخصص

میزبانی خبره

میزبانی خوب برای ورود به سایتهای متوسط

Host Excellense یک شرکت میزبانی خوب است که در درجه اول روی راه حل های میزبانی مشترک متمرکز است. آنها برخی از گزینه های VPS را انتخاب کرده اند ، اما هیچ سرور اختصاصی و یا راه حل های دیگر پایان بالایی ندارند. آنها خارج از ایالات متحده فعالیت می کنند و دفاتر دیگری در ایالات متحده و اوکراین دارند.


کلیه خدمات میزبانی مشترک آنها فضای نامحدود و پهنای باند دیسک را به همراه برخی از ویژگی های خوب دیگر فراهم می کند. آنها به وضوح در جذب مشتری آگاهانه از قیمت متمرکز هستند زیرا در مقایسه با سایر شرکت ها ارزان هستند. با وجود این ، با این حال ، آنها خدمات نسبتاً خوبی دارند که فقط شکایات جزئی از مشتریان دارند.

به طور کلی ، این یک گزینه میزبانی سطح بسیار خوب ورود است و بیش از نیازهای هر کسی که فقط به دنبال یک وب سایت ساده و بدون اضافات اضافی است ، پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. حتی برخی از سایت های متوسط ​​تجربه خوبی با گزینه های VPS خود دارند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

خدمات میزبانی شگفت آور قابل اعتماد

اکثر مردم هیچ گونه شکایتی در مورد قابلیت اطمینان این شرکت های میزبان خدمات ندارند. آنها 99.9٪ ضمانت به موقع ارائه می دهند و در صورت سقوط از آن سطح ، اعتبار میزبانی را ارائه می دهند. شما مطمئناً باید بلیط تهیه کنید تا بتوانید آن اعتبار را برای حساب خود دریافت کنید.

برخی از مشتریان در حساب های مشترک خود وجود داشته اند که از بار کم سرعت و مسائل مشابه شکایت کرده اند. این به طور معمول به شرکتی اشاره دارد که سرورهای میزبانی مشترک آنها را تحت الشعاع قرار می دهد. البته ، این فقط می تواند یک اغماض باشد زیرا تعیین این مسئله دشوار است ، خصوصاً با شرکتی که این اندازه را دارد.

جبهه ها

خدمات خوب متناسب با توجه هدفمند خود

بیشتر افراد از خدماتی که در همه بسته های آنها گنجانده شده ، رضایت دارند. آنها پهنای باند و فضای نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهند. این اتفاق خوبی است که بسیاری از شرکت ها در حال دور شدن از آن هستند. همه بسته های میزبانی آنها یک صفحه کنترل خوب نیز ارائه می دهند. برای کاربران مشترک این یک راه حل داخلی است ، اما مشتریان VPS می توانند از انتخاب cPanel یا Plesk استفاده کنند.

برای نصب سریع وردپرس یا سایر CMS های رایج ، همه افراد به اسکریپت ها دسترسی خواهند داشت. آنها همچنین به برنامه سازنده سایت خود ، مجموعه ای از قالب های وب رایگان و حتی یک مجوز SSL رایگان دسترسی پیدا می کنند.

پشتیبانی

بهتر از گزینه های پشتیبانی انتظار می رود

هنگامی که شرکت ها روی میزبانی مشترک و سایر گزینه های پایین دستی تمرکز می کنند ، اغلب از پشتیبانی ارائه شده خود کاسته می شوند ، اما در مورد میزبان تعالی چنین نیست. آنها در واقع پشتیبانی 24/7 مشتری زنده ارائه می دهند ، و حتی یک ایالات متحده و یک شماره بین المللی نیز در دسترس دارند. سیستم بلیط آنلاین آنها خوب است و معمولاً خیلی سریع به اکثر مواردی که ممکن است با آنها روبرو شوید پاسخ می دهند.

آنها یک بخش وبلاگ خوب دارند که نه تنها با راهنمایی ها و اطلاعات مفید به روز می شوند ، بلکه به شما این امکان را می دهند تا بدانید که آیا آنها دارای هر نوع مشکل سرور یا مشکلات دیگری هستند که ممکن است باعث مشکلات سایت شما شوند.

قیمت گذاری

قیمت پایین برای هدف قرار دادن میزبان سطح ورود

تمام قیمت های این شرکت از بیشتر رقابت ها پایین تر است. آنها به وضوح کسانی را که فقط به دنبال راه حل های اصلی میزبانی هستند و هدف آن پرداخت هزینه های اضافی نیست ، هدف قرار می دهند. در حالی که این امر مطلبی را برای سایتهایی که به دنبال افزایش میزبانی اساسی هستند ، مطلوب نمی کند ، اما برای تعداد زیادی از افرادی که فقط به دنبال سرویس های میزبانی اولیه و اصلی هستند ، مناسب است..

سرعت

سرعت مناسب در بیشتر سطوح. برخی از گزارش مشکلات

به طور کلی مشتریان این شرکت گزارش می دهند که سرعتی که سایتهای آنها بارگیری می شود بسیار سریع است. در این زمینه افرادی دیده شده اند که از مشکلات در این زمینه شکایت دارند ، اما به نظر می رسد بیشتر افراد از زمان بار راضی هستند. از آنجا که آنها دارای مراکز داده در مناطق مختلف هستند ، این امر می تواند به اطمینان حاصل شود که سرورها نزدیک مشتری هستند ، که همیشه خوب است.

خلاصه

گزینه میزبانی سطح ورود بسیار خوب

در حالی که این یک شرکت برتر میزبان خط نیست و برخی از خدمات کلیدی را از دست می دهند ، آنها ادعا نمی کنند که نوع مشتریانی را که به آنها نیاز داشته باشند هدف قرار می دهند. اگر به دنبال یک راه حل میزبانی بالا هستید ، این طور نیست. اگر فقط به اصول اولیه احتیاج دارید و نمی خواهید پول زیادی برای آن هزینه کنید ، Host Excellence گزینه خوبی برای در نظر گرفتن است.

طرفداران:

  • قیمت پایین
  • بسته ها شامل همه چیزهایی هستند که برای سایت های ساده نیاز دارید
  • برخی از ویژگی های خوب برای کاربران سطح ورودی

منفی:

  • بدون سرور اختصاصی
  • برخی از گزارش ها از بار بار آهسته است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me