بررسی پروتز و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی

مجموعه اصلی ویژگی ها & ارتقاء سفارشی

DotEasy با ارائه یک مجموعه ویژگی اصلی ، به همراه امکان اینکه بتوانید با پرداخت هزینه ماهانه اضافی ، از ویژگی های فردی به روز شوید ، راهی نسبتاً مقرون به صرفه را برای شما فراهم می کند تا بتوانید میزبان سایت خود باشید. علیرغم هزینه های اضافه شده در بالای هزینه های ارتقاء عادی ، این سرویس با پشتیبانی از خدمات خوب مشتری و آسان برای استفاده در وب سایت سازنده ، خود را تراز می کند ، برای مبتدیان که به دنبال راهی ساده برای ایجاد یک سایت هستند..


چرا میزبانی DotEasy را انتخاب کنید?

 • کنترل های پیشرفته DNS
 • مهاجرت داده های وب سایت رایگان
 • میزبانی مقرون به صرفه
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

می خواهید بدانید که آیا DotEasyHosting مناسب شماست یا خیر?

قابلیت اطمینان

پشتیبان سیستم قوی با ضمانت برگشت پول

اطلاعات زیادی در رابطه با قابلیت اطمینان در سایت موجود نیست ، درمورد مراکز داده درباره آنچه که در صورت عدم موفقیت سرور وجود دارد صحبت نشده است. هیچ اطلاعاتی در مورد زمان به روز وجود ندارد. با این حال این لزوما چیز بدی نیست ، البته این باعث می شود اعتماد به نفس برای شما فراهم شود تا بتوانید در مورد قابلیت اطمینان مطالعه کنید ، اما از بررسی های آنلاین می توانم ببینم که از نظر بروزرسانی یا قابلیت اطمینان موضوعات زیادی وجود ندارد. DotEasy همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول به مشتریان خود ارائه می دهد که به تعادل کمی در امور کمک می کند.

امکانات

برنامه نامحدود ویژگی های عالی را ارائه می دهد

یک برنامه اساسی با قیمت 1.95 دلار در ماه وجود دارد که برای تنظیمات شخصی ایده آل است ، اما آنچه که واقعاً می خواهید چشم خود را بکشید ، 4.95 دلار در هر ماه یک برنامه نامحدود است که در ویژگی ها و ابزارهایی وجود دارد که مطمئناً در آن پیدا خواهید شد..

شما می توانید 100 گیگابایت حافظه SSD ، دامنه رایگان و فضای ذخیره سازی نامحدود ، پهنای باند ، دیتابیس ها و حساب های ایمیل را با آن قیمت پایین 4.95 دلار دریافت کنید ، اما می توانید از سایر ابزارهای رایگان مانند سازنده وب ، CPanel و غیره نیز استفاده کنید. آسان برای ایجاد انجمن.

راه حل های میزبانی وب و راه حل های میزبانی ابری در دسترس هستند ، که با قیمت بالاتری ارائه می شوند اما دارای گواهینامه های SSL و پشتیبان گیری کامل از وب سایت هستند..

پشتیبانی

کانال های پشتیبانی خوب با آموزش های ویدیویی

DotEasy یک پورتال پشتیبانی عالی در سایت دارد که گزیده ای از راه های ارتباط با آنها را ارائه می دهد یا به سؤالات پاسخ می دهد. چت زنده ، سیستم بلیط ، خدمات تلفنی و تماس تلفنی همه برای استفاده در دسترس هستند.

آنها حتی یک آدرس مخاطب و یک ویژگی ردیابی پرونده ارائه می دهند که در آن می توانید بلیط های خدماتی را که ممکن است ارسال کرده باشید دنبال کنید. همچنین یک پایه دانش و بخش آموزش ویدیویی برای یادگیری شما آماده است.

 • آموزش های ویدئویی
 • پیگیری پرونده
 • چت زنده
 • دانش محور
 • سیستم بلیط
 • گفتگوی زنده 24/7 نیست
 • آدرس ایمیل مستقیم نیست

قیمت گذاری

بسته های میزبانی بسیار مقرون به صرفه با ابزارهای عالی

قیمت های ارائه شده توسط DotEasy بسته به نوع میزبانی که در آن قرار گرفته اید ، از ارزان تا گران تر است. همه میزبانی ها با ضمانت 30 روزه برگشت پول در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده همراه هستند.

اگر به دنبال مقدماتی پایه هستید ، می توانید طرح استارت را با قیمت 1.95 دلار وانت کنید ، اما این ویژگی با ویژگی ها و قابلیت های محدود همراه است. این برنامه محبوب 4.95 دلار است که یک گزینه میزبانی مشترک نامحدود است و باید برای بیشتر مشاغل دارای مقیاس کوچک و متوسط ​​مناسب باشد.

برای برنامه های بزرگتر شما در حال برنامه ریزی هستید که از 29 دلار تا 39 دلار متغیر است ، با این برنامه 39 دلار میزبانی ابری که قیمت مناسب برای این نوع راه حل ها است.

کاربر پسند

CPanel با هر برنامه میزبانی همراه است

هرکسی از پنل کنترلی که آنها از آن اطلاع دارند یا می خواهند به راحتی استفاده کنند اگر قبلاً از آن استفاده نکرده باشند. با استفاده از CPanel ، شما به عنوان دسترسی بسیار خوبی در اختیار 90٪ شرکتهای میزبان وب در خارج از کشور قرار گرفته اید ، و بسته بندی شده ای از ابزارها و ویژگیهای مفید برای استفاده بیشتر از سایت شما و راه حل میزبانی است..

اگر تا به حال از CPanel استفاده نکرده اید ، نگران نباشید زیرا بسیار کاربر پسند است و می توانید طی چند دقیقه به حرکت درآید ، بنابراین به سرعت خواهید فهمید که هر وسیله ای در کجا قرار دارد.

سایت DotEasy به خودی خود خیلی بد نیست و ناوبری و عملکرد خوبی را ارائه می دهد ، اما می تواند در مناطقی کمی گیج کننده باشد و ممکن است هنگام تلاش برای یافتن یک گزینه میزبانی خاص گم شوید..

خلاصه

سرویس میزبانی جامد با گزینه های زیادی برای انتخاب از میان آنها

به طور کلی خدمات ارائه شده توسط DotEasy خوب است ، و قیمت ها بسیار مطابق آنچه شما از یک شرکت میزبان انتظار دارید ، می باشد. برخی از اطلاعات نامشخص است و برخی از آنها از بین رفته است ، بنابراین ما در واقع نمی توانیم صحت و اعتبار میزبان را ارائه دهیم ، فقط می توانیم از بررسی هایی که توسط مشتریان باقی مانده است جزئیات را بگیریم که بیشتر مثبت است.

گزینه های پشتیبانی عالی هستند ، آنها فقط از کمک های اجتماعی مفقود شده اند و بسیار کاربر پسند هستند.

طرفداران

 • قیمت های خوب
 • منطقه پشتیبانی جامد
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • پروپانل

منفی

 • در مورد قابلیت اطمینان و به موقع مشخص نیست
 • کمبود امکانات در برنامه اساسی
 • بدون حمایت اجتماعی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me