نظرات وبزیلا و نظرات تخصصی

بررسی اجمالی خبره

راه حل میزبانی سازمانی

Webzilla از سال 2005 مشغول به کار بوده است و ارائه دهنده راه حل های میزبانی بالاتر برای مشتریان است. آنها خود را ارائه دهنده میزبانی در سطح سازمانی می دانند که در سرورهای ابری و اختصاصی تخصص دارد. آنها همچنین برای اطمینان از داشتن یک تجربه میزبانی عالی از آنها همچنین محافظت از داده ها ، خدمات جمع آوری ، یک شبکه تحویل محتوا و موارد دیگر را ارائه می دهند. می توانید میزبانی خود را در یکی از مکانهای مختلف و همچنین اطمینان حاصل کنید که می توانید نیازهای مشتریان خاص خود را برطرف کنید.


همچنین می توانید از سایر خدمات آنها از جمله فضای ذخیره سازی ابری ، سرویس های مدیریت شده و موارد دیگر استفاده کنید. اگرچه احتمالاً این انتخاب برای افرادی که به میزبانی سطح ورودی نیاز ندارند گزینه خوبی خواهد بود ، اما انتخاب مناسب برای افرادی که نیاز به میزبانی بالاتری دارند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی فوق العاده پایدار

میزبانی با این شرکت بسیار پایدار است. آنها از سخت افزارهای با کیفیت بالا از Dell ، Cisco ، SuperMicro و موارد دیگر استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مشکلی پیش نمی آید. این نرم افزار از مایکروسافت ، لینوکس و دیگران است و به خوبی پیکربندی شده و مدیریت شده است تا اطمینان حاصل شود که همه چیز در همیشه وجود دارد. آنها تضمین به روز رسانی 99.99٪ را ارائه می دهند ، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که سایت و سایر خدمات شما در همه زمان ها در دسترس مشتریان خواهد بود.

امکانات

راه حل های میزبانی سفارشی

بر خلاف اکثر ارائه دهندگان میزبانی ، Webzilla چند بسته میزبانی را که می توانید انتخاب کنید ذکر نکرد. درعوض ، آنها با شما کار می کنند تا راه حل میزبانی دقیق مورد نیاز خود را بسازید. این بدان معنی است که استقرار می تواند برای بلند شدن و دویدن بیشتر طول بکشد ، اما این نگرانی اصلی برای افرادی که به این سطح میزبانی احتیاج دارند نیست.

هنگام ایجاد سرور خود گزینه ای را برای یک راه حل مدیریت شده یا بدون مدیریت خواهید داشت که بسیار خوب است. در این سطح بالاتر ، بیشتر ارائه دهندگان هاست فقط خدمات بدون مدیریت ارائه می دهند. هنگام طراحی سرور خود می توانید از دیسک های SAS ، SATA یا Solid Drives استفاده کنید. مقدار کل فضای ذخیره سازی تقریباً بدون مقیاس قابل مقیاس است. آنها رم حداکثر 1 TB در هر سرور دارند ، که برای اکثر افراد به اندازه کافی بالاست. آنها همچنین از پهنای باند اندازه گیری شده یا غیرمتعارف برای اطمینان از دقیقاً آنچه می خواهید استفاده می کنند. به بیان ساده تر ، شما با تیم های IT آنها برای طراحی خدمات دقیق مورد نیاز خود کار خواهید کرد.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی ماهر

تیم پشتیبانی فنی آنها بسیار مجرب و باتجربه است ، بنابراین آنها می توانند در هر کاری که شما بخواهید به شما کمک کنند. آنها از طریق ایمیل ، ICQ ، jabber ، تلفن و موارد دیگر در دسترس هستند تا اطمینان حاصل شود که همیشه می توانید با آنها در ارتباط باشید. اگر یک سرور مدیریت شده سفارش دهید ، به شما کمک می کنند تا همه زمان ها را بدون سر و صدا نگه دارید. با این حال به یاد داشته باشید که اگر یک سرور میزبان کنترل نشده سفارش دهید ، مسئولیت همه چیز به جز سخت افزار واقعی است.

قیمت گذاری

مناسب برای میزبانی بالا

هر زمان که با ارائه دهندگان میزبانی بالا مانند این برخورد کردید ، انتظار ندارید قیمت های کم بپردازید ، و این مورد در اینجا نیز اتفاق می افتد. از آنجا که همه چیز قابل تنظیم است ، شما واقعاً می توانید قیمت خود را بر اساس سطح سخت افزار و سایر خدمات مورد نیاز خود تنظیم کنید. آنها قیمت های مشخصی را در قسمت جلوی لیست ذکر نمی کنند که ممکن است برای برخی از افراد مشکل ساز باشد هنگام کار با متخصص میزبان خود برای ایجاد سرور خود ، می توانید بدانید که قیمت ها چیست.

کاربر پسند

بسیار مشتری متمرکز شده است

در حالی که این فقط یک شرکت میزبانی ساده برای کاربران سطح ورودی نیست ، آنها باعث شده است که افراد در تمام سطوح به طرز شگفت آوری آسان شوند. به عنوان مثال هنگام ثبت نام در سرورهای میزبان خود ، با شخصی که با صنعت بسیار آشناست ، کار خواهید کرد تا بتوانید سوالی بپرسید و توصیه هایی دریافت کنید. آنها همچنین از نرم افزارهای استاندارد و رابط های صنعتی استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه چیز برای شما آسان است.

خلاصه

راه حل میزبانی بالا پایان

اگر برای شرکت خود به راه حل های میزبانی پایان بسیار بالا احتیاج دارید ، این یک شرکت عالی است که باید آن را در نظر بگیرید. آنها چیزهای زیادی برای ارائه و انجام کار بسیار خوبی برای اطمینان از اینکه مشتریان خود همیشه به آنچه نیاز دارند دسترسی دارند.

طرفداران:

  • ضمانت Uptime 99.99٪
  • کاملاً سخت افزاری قابل تنظیم
  • بسیاری از گزینه های موقعیت مکانی
  • CDN با کیفیت بالا برای بار پاسخ سریع

منفی:

  • قیمت ذکر شده وجود ندارد
  • فقط برای مشتریان بالا پایان
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me