نظرات شبکه های سنگ آهک و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

سرورهای اختصاصی عالی با برخی گزینه های متمرکز در طاقچه

Limestone Networks یک شرکت محترم است که انواع بسته های عالی میزبانی را ارائه می دهد. آنها بیشتر به خاطر سرورهای اختصاصی و توانایی خود در ایجاد و مدیریت سرورهای بازی عالی شناخته شده اند. آنها معمولاً برای افرادی که می خواهند سرورهای شخصی خود را برای بازی های محبوب آنلاین یا حتی میزبان بانک اطلاعاتی و منابع دیگر برای بازی های موبایل و سایر موارد مشابه ایجاد کنند ، استفاده می شوند..


آنها گزینه های مختلفی از سرور اختصاصی از پیش تنظیم شده مختلف را انتخاب کرده اند ، و شما می توانید در صورت نیاز به آنها یک ماشین سفارشی بسازید. به روز رسانی بسیار ساده است زیرا این شرکت برای کمک به خوشحال کردن مشتریان نهایی بالاتر خود ، بسیار ساده است.

آنها لیست خوبی از ویژگی ها ، اتصالات قابل اعتماد و پشتیبانی خوب مشتری را دارند. به طور کلی ، در مورد این شرکت خیلی منفی گفته شده است و برای کسانی که به دنبال بسته های میزبانی اختصاصی خوب مستقر در ایالات متحده هستند ، این یک گزینه عالی است.

مرکز داده های آنها در دالاس ، تگزاس است که باعث می شود تقریباً همه افراد در آمریکا مستقر شوند و این گزینه را برای هر سایتی که دارای مخاطب هدف ایالات متحده باشد ، به گزینه ای محبوب تبدیل کرده است..

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

چندین سیستم اضافی برای قابلیت اطمینان بالا

شبکه های سنگ آهک هنگام راه اندازی مرکز داده خود به طور واضح از قابلیت اطمینان برخوردار بودند. آنها برای جلوگیری از هرگونه قطع برق ، سیستم های قدرت کاملاً کارآمد دارند و ژنراتورهای دیزل آنها می توانند تقریباً به طور نامحدود و بدون مشکل کار کنند. آنها همچنین دارای چندین اتصال ستون فقرات اینترنت و خطوط فیبر هستند که به مرکز داده وارد می شوند.

آنها با چندین telcos برتر کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همیشه دسترسی قابل اعتماد به اینترنت دارند ، که برای ثبات ضروری است. آنها ضمانت به موقع آشکار ندارند ، اما هیچ شکایتی از مشتری درمورد خرابی بیش از حد در حساب های رسانه های اجتماعی یا مناطق دیگر منتشر نشده است ، که این نشانگر خوبی برای ارائه میزبانی بسیار معتبر است..

امکانات

بسیاری از ویژگی های سطح بالا از جمله بالای سخت افزار خط

وقتی تمام بسته های میزبانی آنها را جستجو می کنید ، می بینید که آنها تمام ویژگی هایی را دارند که تقریباً در مورد هر نوع سایتی باید برای آن کار کنید. این که آیا شما به دنبال سرور بازی خود هستید یا می خواهید یک سایت تجارت الکترونیکی یا هر چیز دیگری بخواهید ، بسته های آنها به خوبی برای پاسخگویی به نیازهای شما طراحی شده اند.

دیتاسنتر آنها به دو روتر مرزی و پیوندهای اضافی به کلیه سوئیچ های آنها مجهز شده است ، این یک ویژگی خوب است که باعث بهبود سرعت و قابلیت اطمینان می شود. آنها همچنین دارای گزینه های نامحدود ترافیک و خدمات VPN برای کسانی که به آنها احتیاج دارند وجود دارد.

یکی از ویژگی های بسیار خوب که اغلب آنها در دسترس هستند “سرورهای ترخیص کالا از گمرک” آنها است. به نظر می رسد این سرورهایی هستند که قبلاً قبل از بروزرسانی توسط سایر مشتریان استفاده می شده اند. آنها هنوز هم یک گزینه میزبانی عالی هستند ، اما از آنجا که آنها از سخت افزار کمی قدیمی استفاده می کنند می توانید آنها را با قیمتی بسیار رقابتی بدست آورید. این گزینه عالی برای هرکسی است که مزایای میزبانی اختصاصی را می خواهد ، بدون قیمت های بالا.

پشتیبانی

پشتیبانی خوب در دسترس 24/7/365

پشتیبانی ارائه شده توسط شبکه های سنگ آهک مطابق با خدمات نهایی است که آنها ارائه می دهند. شما می توانید در هر زمان ، 24/7/365 از طریق تلفن ، چت زنده یا از طریق سیستم بلیط آنها ، با آنها تماس بگیرید. آنها بلیت متوسط ​​9 دقیقه با بلیط های پشتیبانی خود را دارند که بسیار خوب است.

آنها همچنین برای مشتریانی که در زمینه فروش و صدور صورتحساب خدمات مشتری دارند ، دارای خدمات دوستانه هستند ، اگرچه بیشتر افراد در این زمینه مشکلی را تجربه نمی کنند. تیم فروش آنها خوب است که به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام نوع سرور برای نیازهای خاص شما بهتر کار خواهد کرد.

قیمت گذاری

گزینه های عالی قیمت برای بسته های اختصاصی میزبانی

اکثر بسته های سرور اختصاصی آنها با نرخ های استاندارد عادی صنعت مورد انتظار شما روبرو می شوند. آنها سرورهای ترخیص کالا از گمرک را دارند ، که هنوز هم بسیار قدرتمند هستند اما با نرخ قابل توجهی تخفیف دارند که بسیار خوب است.

به نظر می رسد تمام خدمات دیگر آنها مطابق با استانداردهای صنعت است که خوب است. به طور کلی ، شما بدون توجه به اینکه گزینه ای را انتخاب کنید ، در حال دریافت یک قیمت مناسب برای یک سرویس بسیار زیبا هستید.

خلاصه

هاستینگ بسیار خوب برای سرورهای بازی و اختصاصی

در کل ، خدمات میزبانی که از طریق Limestone Networks ارائه می شود ، بسیار خوب است. به نظر می رسد آنها بین رضایت مشتریانی که به میزبانی وب عادی بالا و تمرکز جالب توجه بازی و میزبانی توسعه برنامه ها دارند تعادل زیادی پیدا کرده اند. آنها همچنین خدمات خوب مشتری و تجربه ای عالی را ارائه می دهند.

طرفداران:

  • ارتقاء سخت افزار آسان
  • چندین سیستم اضافی
  • خدمات مشتری پسند
  • سرورهای ترخیص موجود است

منفی:

  • هیچ سرویس اشتراکی یا VPS در دسترس نیست
  • هیچ تضمینی در زمان عرضه به بازار عرضه نشده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me