نظرات کاربر میزبان قابل اعتماد

بررسی اجمالی خبره

میزبانی وب با کیفیت از سال 1995

ReliableHosting یکی از شرکتهای قدیمی میزبان است که هنوز در تجارت امروز است. آنها از سال 1995 گزینه های مختلفی برای میزبانی را ارائه داده اند و امروز نیز به این کار ادامه می دهند. آنها ارائه دهنده هاست عمومی هستند ، به این معنی که تقریباً در تمام سطوح از جمله اشتراکی ، VPS و گزینه های اختصاصی گزینه هایی دارند. آنها همچنین برای کسانی که به آنها نیاز دارند خدمات جمع آوری ارائه می دهند.


آنها تمایل دارند که کمی بالاتر از سایر شرکت ها قیمت گذاری شوند ، اما برای اطمینان از اینکه خدمات آنها نیز بالاتر از حد متوسط ​​است ، سخت تلاش می کنند. به عنوان مثال ، اگرچه آنها برخی از خدمات اصلی میزبانی مشترک را ارائه می دهند ، آنها واقعاً هدف پایین بازار را هدف قرار نمی دهند. البته ، حتی کوچکترین سایت ها خدمات عالی دریافت می کنند ، اما باید کمی بیشتر بپردازند.

مهم نیست که چه نوع میزبانی مورد نیاز شماست ، احتمال اینکه این شرکت بتواند دقیقاً آنچه را که به دنبالش هستید ، تهیه کند. این واقعیت که آنها نزدیک به 20 سال است که می گذرد ، فقط گواهی بر کیفیت آنها است.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی بسیار قابل اعتماد در تمام سطوح

کلیه بسته های هاستینگ دارای ضمانت حداکثر زمان 99.9٪ است و به نظر می رسد آنها یک جلسه کاری خوب یا فراتر از آن سطح دارند. آنها سرورهای خود را در مراکز داده با کیفیت بالا که ارائه دهنده برق و اتصالات شبکه اضافی هستند ، نگه می دارند ، بنابراین بعید به نظر می رسد که خاموشی های گسترده ای روی سایت شما تأثیر بگذارد..

مانند اکثر برنامه های هاستینگ ، بزرگترین خطر مربوط به خرابی سخت افزار در سرور اختصاصی شما است. در صورت بروز چنین اتفاقی ، آنها می توانند قسمت خراب را به سرعت جایگزین کرده و شما را به سرعت بلند کرده و دوباره کار کنند. از آنچه مردم گفته اند ، به نظر می رسد آنها تمام قسمت های لازم برای جایگزینی را در سایت دارند ، بنابراین قطع زمان وقوع آنها قطعاً مختصر است..

امکانات

گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد

بسیاری از خدمات مورد نیاز شما با بسته اصلی شما درج می شوند. به عنوان مثال ، با گزینه های میزبانی مشترک ، مواردی مانند یک سرویس سبد خرید ، cPanel و گزینه های مختلف دیگر را دریافت خواهید کرد. آنها برنامه های داده نامحدود ارائه نمی دهند ، اما محدودیت های آنها کاملاً زیاد است ، بنابراین این نباید باعث ایجاد مشکلی برای اکثر قریب به اتفاق مشتریان شود.

همچنین می توانید VPS یا برنامه های سرور اختصاصی را برای سایت های دارای سطح بالاتر انتخاب کنید ، و همه گزینه های آنها روی کیفیت متمرکز است. علاوه بر گزینه های معمول برنامه میزبانی ، شما همچنین می توانید از ویندوز یا لینوکس برای سیستم عامل انتخاب کنید. همه سرورهای آنها دارای پشتیبان روزانه هستند تا به شما اطمینان دهند که هیچوقت داده ها را از دست نمی دهید و همچنین در طول مسیر از انواع مختلف فنی مختلف پشتیبانی خواهید کرد..

پشتیبانی

پشتیبانی بالا برای همه مشتریان

حمایتی که توسط ReliableHosting ارائه شده است ، واقعاً یکی از تمرکزهای اصلی آنهاست. آنها 24/7 چت زنده و پشتیبانی تلفنی در دسترس دارند و همچنین به سیستم بلیط خود دسترسی دارند که زمان بازگشت سریع دارد. این شرکت خدمات پشتیبانی خود را واقعاً در وب سایت خود به بازار عرضه می کند و از آنچه مشتریان فعلی و سابق آنها گفته اند ، به نظر می رسد آنها به وعده هایی که می دهند عمل می کنند..

قیمت گذاری

قیمت گذاری کمی بالاتر از رقابت است

ReliableHosting سعی نمی کند با کمترین قیمت میزبانی شرکت ها رقابت کند. آنها بر روی ارائه كیفیت متمرکز شده اند كه قدمی بالاتر از سایر شركتها است و با این حساب ، مشتریان آنها نیز باید مبلغ بیشتری پرداخت كنند. در کل ، با این حال ، قیمت ها بسیار ناجور نیستند. به عنوان مثال ، در حالی که می توانید میزبانی مشترک سطح مشترک زیر 4 دلار در ماه را پیدا کنید ، این شرکت با 6 دلار شروع می شود.

برای شرکت هایی که می خواهند سرعت و قابلیت اطمینان بالاتری داشته باشند ، مبلغ چند دلار اضافی در هر ماه یک سرمایه گذاری مناسب است که ارزش آن را دارد. حتی هنگامی که به بسته های میزبانی بالاتر بروید ، قیمت همچنان بالاتر از آنچه که احتمالاً از سایر شرکت ها می بینید ، باقی می ماند. گرفتن مدتی برای وزن کردن ویژگی های خاصی که با قیمت خریداری می کنید به شما کمک می کند تا از بهترین میزبانی برای پول خود اطمینان حاصل کنید.

خلاصه

میزبانی با کیفیت که یک قدم بالاتر از بقیه است

به طور کلی این شرکت میزبانی با کیفیت بالا را ارائه می دهد که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد. آنها ارزان ترین گزینه نیستند ، اما گرانترین آنها نیستند. از آنجا که انواع مختلفی از بسته های میزبانی وب دارند ، سایت شما بدون نیاز به تعویض شرکت ها ، قادر به رشد و گسترش است.

طرفداران:

  • مکانی برای رشد سایتها
  • میزبانی قابل اعتماد
  • در سینوس تجاری 1995
  • روی کیفیت متمرکز شده است

منفی:

  • قیمت کمی بالاتر از حد متوسط
  • گزینه های میزبانی نامحدود وجود ندارد
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me