نظرات میزبان PEEK و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبان شری لانک از سال 2013

Peek Hosting یک شرکت میزبانی وب است که در شری لانکا مستقر است. آنها از سال 2013 مشغول به کار بوده اند و در حال کار بر روی رشد و تبدیل شدن به پیشرو در زمینه دامنه های با کیفیت خوب و میزبانی برای مردم در سراسر منطقه هستند. آنها علاوه بر ارائه میزبانی به افراد در داخل و اطراف شری لانکا ، سرورهایی نیز دارند که در بوفالو نیویورک آمریکا مستقر شده اند تا بتوانند نیازهای مشتریان آمریکای شمالی را نیز برطرف کنند..


برای برآورده کردن نیازهای میزبانی می توانید از میزبانی مشترک ، راه حل های VPS و سرور اختصاصی استفاده کنید. آنها همچنین ثبت نام دامنه را ارائه می دهند تا بتوانید همه چیز مورد نیاز وب سایت خود را با یک شرکت آسان حفظ کنید. پیمایش وب سایت آنها تمیز و آسان است ، بنابراین شما در پیدا کردن اطلاعات و خدمات مورد نیاز خود مشکلی نخواهید داشت.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

سخت افزار با کیفیت برای میزبانی قابل اطمینان ایجاد می کند

Peek Hosting در استفاده از سخت افزارهای نام تجاری برای همه بسته های میزبانی آنها متمرکز است. این به معنی سرورهای کلاس تجاری است که می توانند در محیط میزبانی بسیار خواستار ایستادگی کنند. مشتریان از ثبات اضافه شده ای که همراه با این نوع کار است بهره مند می شوند. علاوه بر این ، استفاده از درایوهای حالت جامد برای بیشتر بسته های هاستینگ نیز به به روزرسانی وب سایت ها در تمام مدت کمک می کند. آنها به هیچ وجه تضمین به موقع ارائه نمی دهند ، که مایه تاسف است ، اما از آنچه مشتریان گفتند ، مشکلی نیست زیرا خدمات آنها تقریباً هرگز پایین نمی آید.

امکانات

ویژگی های سخاوتمندانه برای هاستینگ شما

ویژگی های ارائه شده با توجه به بسته میزبانی که شما انتخاب می کنید ، بسیار متفاوت خواهد بود. در بیشتر موارد ، شما می توانید یک بسته میزبانی کلی خوب برای قیمت دریافت کنید ، اما با وجود گزینه های بسیار زیاد ، مهم است که برای یافتن دقیقا همان چیزی که لازم دارید ، وقت بگذارید. یکی از بهترین موارد در مورد این شرکت این است که آنها درایوهای حالت جامد را برای همه بسته های میزبان خود فراهم می کنند. SSD سریعترین و مطمئن ترین شکل ذخیره داده ها برای میزبانی امروز است ، بنابراین داشتن این مهم برای بسیاری از افراد مهم است.

با نگاهی به بسته های میزبانی مشترک ، می بینید که بسته به نیاز خود پنج گزینه مختلف دارید. این گزینه ها می توانند بین سه تا 50 دامنه وب سایت داشته باشند و در هر نقطه از 500 مگابایت تا 10 گیگابایت از فضای حالت جامد برخوردار باشند. پهنای باند در این سطح از 10 گیگ تا 240 گیگ متغیر است. آنها همچنین راه حل های VPS دارند که یک قدم خوب بالاتر از گزینه های میزبانی مشترک است و برای بسیاری از مشاغل کوچک و متوسط ​​بسیار عالی خواهد بود.

کسانی که نیاز به کنترل کامل بر روی هاست خود دارند ، می خواهند سرورهای اختصاصی را انتخاب کنند. بسته به ترجیح شما ، این سرورها می توانند در شری لانکا یا ایالات متحده مستقر شوند. بیشتر مواقع سرورها می توانند در عرض 24 ساعت پس از انجام سفارش ، آماده و آماده شوند. همه آنها از پردازنده های Intel Xeon با کیفیت بالا استفاده می کنند و رم و فضای دیسک زیادی برای پاسخگویی به نیازهای شما دارند. بسیاری از این سرورهای اختصاصی به جای SSD از درایوهای SATA استفاده می کنند که ممکن است برای برخی از مشتریان ناامید کننده باشد.

سرویس

به طور کلی خدمات مشتری خوب

اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، Peek Hosting به شما کمک می کند فورا. آنها گزارشات مربوط به مشکل را از طریق تلفن ، سیستم خرید بلیط ، ایمیل و موارد دیگر را می پذیرند تا بتوانید اطمینان داشته باشید که سیستم شما به سرعت کار می کند. علاوه بر این ، آنها یک صفحه “وضعیت شبکه” ارائه می دهند که می تواند شما را از هر مسئله ای که ممکن است بوجود بیاید هشدار دهد ، و آنها همچنین یک مرکز یادگیری دارند. به طور کلی ، پشتیبانی فنی ارائه شده توسط این شرکت برای نیازهای مشتریان تقریباً کافی است.

قیمت گذاری

قیمت گذاری منصفانه

قیمت اکثر بسته ها بسیار ارزان است و خدمات بسیار خوبی را برای شما فراهم می کند. در مقایسه با سایر شرکت های هاستینگ ، بیشتر آنچه Peek Hosting ارائه کرده است ارزان به نظر می رسد. نکته ای که کمی گیج کننده است این است که راه حل های اشتراکی و VPS به ارز شری لانک لیست شده اند اما سرورهای اختصاصی به دلار آمریکا هستند. خوب است اگر آنها بیشتر سازگار باشند ، یا هر دو گزینه را ذکر کنند ، زیرا میزبانی در هر دو مکان را ارائه می دهند.

سرعت

سرعت های گسترده برای همه بازدید کنندگان

سرعت برای میزبانی با کیفیت بسیار مهم است ، و Peek Hosting شما را نادیده نمی گیرد. آنها در دیتاسنترها با اتصال سریع فیبر به اینترنت قرار گرفته اند و از روترها و سوئیچ های با کیفیت عالی برای اطمینان از سرعت زیاد اطلاعات استفاده می کنند. علاوه بر این ، سخت افزار موجود در سرورهای انفرادی از رده های برتر است که هنگام مراجعه بازدید کنندگان به یک وب سایت ، سرعت بیشتری را به شما کمک می کند.

خلاصه

شرکت بزرگ در میزبانی متمرکز شده است

اگر به دنبال میزبانی از یک ارائه دهنده میزبان شری لانک هستید ، به مکان مناسبی رسیده اید. آنها از زمانی که در سال 2013 درهای مجازی خود را باز کردند ، روی میزبانی با کیفیت متمرکز شده اند و همه نشانه‌ها به این واقعیت اشاره دارد که آنها برای ارائه این نوع خدمات طولانی مدت در آینده در آنجا خواهند بود. در حالی که برخی مناطق کوچک وجود دارد که می تواند بهبود یابد ، این یک گزینه خوب میزبانی خوب است که تقریباً به طور حتم نیازهای شما را برآورده می کند.

طرفداران:

  • درایوهای حالت جامد برای میزبانی مشترک
  • گزینه ای برای سرورهای اختصاصی در شری لانکا و آمریکا
  • قیمت پایین

منفی:

  • بدون ضمانت Uptime
  • قیمت های ذکر شده با اختلاف ارز بر اساس نیازهای میزبانی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me