نظرات کاربران PoundHost

بررسی اجمالی خبره

میزبانی اختصاصی بالا پایان

پوند هاست از سال 2001 در حال فعالیت است. آنها بخشی از ارائه دهندگان میزبان Namesco هستند که راه حل های میزبانی در سراسر جهان دارند. در کل آنها تقریباً نیم میلیون مشتری ، 8000 سرور اختصاصی ، 6000 VPS و 1.8 میلیون دامنه در شبکه خود دارند. این کاملاً چشمگیر است و آنها را به یک شبکه بسیار بزرگ از ارائه دهندگان میزبان تبدیل می کند.


این شرکت خاص فقط روی سرورهای اختصاصی بالا و گزینه های cloud متمرکز شده است. در حالی که قیمت ها نسبت به سایر شرکت ها بالاتر است ، بنابراین کیفیت نیز وجود دارد. اگر به میزبانی با کیفیت عالی نیاز دارید که سریع و قابل اعتماد باشد ، این شرکت ممکن است برای شما مناسب باشد.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

هاست بسیار مطمئن با انواع سرور

قابلیت اطمینان این شرکت بسیار بالا است. شما می توانید با استفاده از خدمات جمع آوری آنها این کار را حتی بهتر کنید اما برای اکثر شرکت ها این امر ضروری نخواهد بود. آنها از سخت افزار سطح بالا استفاده می کنند و از نزدیک آن را برای مشکلات رصد می کنند تا دچار خرابی غیر ضروری نشوید.

همه آنها در مراکز داده با سطح بالا قرار دارند ، بنابراین احتمال وقوع قطع برق یا خرابی اتصال به شبکه بسیار کم است. آنها 99.9٪ ضمانت به موقع را ارائه می دهند ، بنابراین در صورت وجود هر نوع خستگی طولانی ، شما فقط باید بلیط خود را ارسال کنید تا اعتبار خود را در قبض قبض خود اعمال کنید. بلافاصله مشخص نیست که چه میزان اعتبار دریافت خواهید کرد ، اما به هر حال بیشتر مردم مجبور نیستند با این موضوع مقابله کنند.

امکانات

تمام ویژگی های مورد نیاز شما

لیست ویژگی های این شرکت بسیار طولانی است. از آنجا که با آنها سرور اختصاصی می گیرید ، اساساً می توانید کدام ویژگی هایی را که می خواهید راه حل میزبانی خود را بسازید انتخاب و انتخاب کنید. آنها دارای 10 گیگابایت حافظه ذخیره سازی شبکه برای شما ، آدرس های IP رایگان ، راه اندازی مجدد رایگان ، پشتیبانی سایت فنی ، گزینه KVM over IP برای تعامل مستقیم با سرور شما و موارد دیگر هستند..

کافی است که بگوییم هر آنچه را که می خواهید در مورد شرکت میزبان خود داشته باشید ، این شرکت می تواند آنها را در اختیار شما قرار دهد. برخی گزینه ها ، مانند انتقال به ویندوز از لینوکس ، هزینه اضافی دارند ، اما گزینه ای است.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی عالی برای مسائل مربوط به سخت افزار و پایگاه داده

از آنجا که این شرکت بر ارائه خدمات کنترل نشده به مشتریان خود متمرکز شده است ، شما به همان نوع حمایتی که احتمالاً با یک شرکت دیگر استفاده می کنید دریافت نمی کنید. به طور خاص ، اگر چیزی را روی سرور خود نصب کنید و به درستی کار نکند ، یا به احتمال زیاد به نصب یک چیز کمک کنید ، آنها نمی توانند این سرویس را ارائه دهند.

این شرکت به سادگی فضای مرکز داده ، سرور فیزیکی و اتصال به اینترنت را فراهم می کند. به همین دلیل قیمت آنها از بسیاری از شرکتهای میزبان اختصاصی دیگر که شامل مدیریت سرورهای آنها با قیمت کل آنها نیز می باشد پایین است.

آنها انواع راهنماهای خودیاری و سایر ویژگیهای مفید را ارائه می دهند که می توانید از آنها بهره مند شوید ، اما نکته اصلی این است که این شرکتی برای کسانی نیست که نمی دانند چگونه سرور وب را مدیریت کنند.

قیمت گذاری

بسیاری از گزینه های قیمت گذاری برای خدمات میزبانی اختصاصی

گزینه های مختلف قیمت کاملاً مختلفی را انتخاب خواهید کرد. البته ، همه آنها به میزان قابل توجهی بالاتر از آنچه که توسط شرکتهای میزبان مشترک ارائه می شود ، خواهند بود ، اما شما همچنین خدمات بسیار بهتری دریافت خواهید کرد. آنها این گزینه را دارند که سرور خود را برای میزبانی اختصاصی سطح ورودی پیکربندی کنید ، که روشی بسیار زیبا برای کمک به پایین آمدن قیمت شما در حالی که هنوز یک راه حل اختصاصی میزبان را دارید.

هیچ تضمینی برای بازگشت پول وجود ندارد ، اما این یک راه حل اختصاصی با میزبانی اختصاصی به دلیل این واقعیت است که آنها کارهای بیشتری را در پیش دارند تا پیکربندی شوند ، کاملا استاندارد است. اما به طور کلی ، قیمت هایی که از این شرکت می گیرید کاملاً رقابتی است.

خلاصه

ایده آل برای مشتریان انگلستان که نیاز به میزبانی بالا دارند

این شرکت میزبان بسیار خوبی را برای کسانی که به دنبال سرورهای اختصاصی هستند فراهم می کند. البته اگر به گزینه های اشتراکی یا سایر موارد پایین تر نیاز دارید ، این گزینه درستی نیست. اگر به دنبال یک شرکت میزبانی هستید که بتواند خدمات باکیفیتی را برای مشتریان در انگلستان و اروپا به شما ارائه دهد ، این یک گزینه عالی برای در نظر گرفتن است.

طرفداران:

  • روی میزبانی بالا پایان متمرکز شده است
  • خدمات جمع آوری در دسترس است
  • خدمات اختصاصی با بودجه

منفی:

  • میزبانی سطح ورود ندارد
  • بدون ضمانت برگشت پول
  • برنامه ها بدون کنترل است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me