Register.com نظرات و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبانی خوب برای وب سایتهای اساسی

Register.com در درجه اول یک شرکت ثبت نام دامنه است ، اما آنها میزبانی وب سایت را نیز ارائه می دهند. آنها در سال 2010 توسط web.com خریداری شده اند و این به آنها کمک مالی می کند تا ثبات بیشتری را فراهم کنند ، اما در مورد مشتری متوسط ​​، چیز دیگری نیست. مانند سایر شرکتهایی که میزبانی وب را به عنوان یک تجارت ثانویه ارائه می دهند ، موارد خاصی وجود دارد که فاقد آن هستند.


به عنوان مثال ، آنها VPS یا هاست اختصاصی را به مشتریان خود ارائه نمی دهند. آنها همچنین فقط تعداد محدودی از برنامه های میزبانی مشترک دارند ، بنابراین به وضوح این راه حل میزبانی وب یا همه نیست. به گفته این ، سرویس هاستینگ آنها هنوز هم نسبتاً خوب است و اگر شما فقط به دنبال سادگی هستید ، خوب است که با همان شرکتی که دامنه را در آن ثبت کرده اید میزبان باشید..

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

ضمانت Uptime 99.99٪

اگر از یکی از سیستمهای مستقر در یونیکس استفاده کنید ، Register.com یک ضمانت به موقع 99.99٪ را ارائه می دهد. اگر شما یک سیستم مبتنی بر ویندوز را انتخاب می کنید ، تا زمان 99.9٪ به روز می شود. در صورتی که سایت شما برای یک ساعت یا بیشتر کاهش یابد ، اعتبار خود را در صورتحساب خود دریافت خواهید کرد. ساعت اول قطع سرویس فقط یک ساعت اعتبار برای شما به همراه دارد ، اما هر ساعت فراتر از آن 12 ساعت اعتبار برای شما به دست می آورد.

آنها در یک مرکز داده خوب کار می کنند ، بنابراین به احتمال زیاد بسیاری از مشتریان خرابی طولانی را تجربه نمی کنند. این قطعاً چیز خوبی است ، اما واقعاً جای تعجب ندارد ، زیرا آنها فقط میزبانی مشترک را ارائه می دهند ، که به دلیل ایجاد ثبات در نوع خود معمولاً با مشکلات زیادی روبرو نمی شوند..

امکانات

نام دامنه رایگان با هاستینگ به همراه ویژگی های استاندارد

به طور کلی Register.com تمام ویژگی های استاندارد را برای یک شرکت میزبان مشترک ارائه می دهد. نکته مهم این است که وقتی در هاستینگ خود ثبت نام می کنید یک سال ثبت دامنه را بصورت رایگان دریافت می کنید که در واقع فقط 10 دلار یا حتی بیشتر پس انداز می کند ، اما خوب است.

آنها از تمام زبانهای اصلی وب از جمله Ruby on Rails ، JSP ، ASP ، Python و موارد دیگر پشتیبانی می کنند ، بنابراین شما لازم نیست که درباره این نوع چیزها نگران باشید. کنترل پنل آنها یک گزینه سفارشی ساخته شده است که عموماً بسیار خوب کار می کند.

شما به تعدادی از ویژگی های اضافی از جمله ایجاد وب سایت ، خدمات سئو و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت ، اما قیمت آنها اضافه می شود.

پشتیبانی

پشتیبانی سریع از بسیاری از مناطق

Register.com می بالد که 70٪ از تماسهای پشتیبانی خود را در طی 50 ثانیه پاسخ داده اند ، که واقعاً بسیار چشمگیر است. خط پشتیبانی فنی 24/7 برای هر نوع مسئله ای که ممکن است با سایت خود داشته باشید در دسترس است. آنها همچنین برای دریافت بلیط پشتیبانی جعبه ایمیل خود را کنترل می کنند.

علاوه بر این گزینه های پشتیبانی کاملاً عادی ، آنها همچنین راهنماهای کاربر ، آموزش ها و گزینه های خودیاری زیادی را برای شما انتخاب می کنند. همچنین می توانید از طریق فیس بوک یا توییتر در جایی که حساب های بسیار فعال دارند با آنها تماس بگیرید ، اگرچه این گزینه ایده آل برای موضوعات مرتبط با فنی نیست. در کل ، پشتیبانی فنی کاملاً خوب است.

قیمت گذاری

قیمت میزبانی مشترک مشترک

به طور کلی قیمت آنها برای خدماتی که می کنید به طور متوسط ​​است. از آنجا که این یک شرکت میزبانی مشترک است ، تفاوت زیادی در قیمت کل وجود ندارد. یک نکته ناامیدکننده این است که آنها برخی از خدمات دیگر خود را به صورت رایگان به مشتریان میزبان وب خود ارائه نمی دهند.

با این حال ، شما یک دامنه رایگان بدست می آورید ، که می تواند به این معامله کمک کند. نکته مهم در اینجا برای قیمت گذاری این است که شما چیز زیادی نمی گیرید ، اما شما هم از بین نمی برید.

خلاصه

خوب برای یک سایت ساده اما فاقد ویژگی های پیشرفته

اگر امیدوار هستید از هرگونه دردسر میزبانی و ثبت دامنه در شرکت های مختلف جلوگیری کنید ، این گزینه عالی است. برای سایتهای پیشرفته تر و یا مواردی که به چیزی غیر از میزبانی مشترک مشترک نیاز دارند ، ممکن است شما بخواهید برای به دست آوردن خدمات مورد نیاز خود به یک شرکت میزبانی اختصاصی با هدف بالاتر مراجعه کنید..

در حالی که استفاده از این سرویس آسان است ، و آنها به طور کلی پشتیبانی خوبی را ارائه می دهند ، از بسیاری جهات برای وب سایت های بزرگتر که دارای ترافیک زیادی هستند محدود خواهد شد..

طرفداران:

  • نام دامنه رایگان با حساب
  • پشتیبانی فنی بسیار پاسخگو
  • شرکتی خوب تأسیس شده
  • قابلیت اطمینان عالی

منفی:

  • محدود به میزبانی مشترک
  • تعداد محدودی از بانکهای اطلاعاتی در دو بسته اول
  • برخی مشتری از خدمات ضعیف مشتری شکایت می کنند (موارد غیر فنی)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me