نظرات ResellerClub و نظرات تخصصی

بررسی اجمالی خبره

خدمات میزبانی عالی برای فروشندگان هدف قرار گرفته است

ResellerClub یک شرکت میزبانی مشهور است که خدمات فروشندگان را به افرادی که می خواهند میزبانی به عنوان بخشی از بسته های خدمات خود ارائه دهند ، ارائه می دهد. اکثر شرکت های میزبان وب این نوع خدمات را ارائه می دهند ، اما به عنوان تمرکز اصلی نیستند. این در واقع یک ایده بسیار خوب به عنوان یک مفهوم است ، زیرا فروشندگان به انواع متمرکز نیاز دارند. متأسفانه ، به نظر نمی رسد ResellerClub کار خیلی خوبی را در آن انجام دهد.


اول ، واضح است که اگر شما فقط به دنبال میزبانی برای خود هستید ، این شرکتی مناسب نیست که با آن کار کنید. آنها واقعاً هیچ تلاشی در قبال این نوع کارها نمی کنند ، و در نهایت هزینه های زیادی را نیز پرداخت خواهید کرد و خیلی کم می گیرید.

در حالی که میزبانی این امکان را دارد که برای یک سایت شخصی خوب باشد ، سعی در تشخیص اینکه کدام ویژگی ها مخصوصاً برای هاستینگ هستند و کدام یک از آنها به سمت فروشندگان در نظر گرفته شده ، بسیار گیج کننده خواهد بود..

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

گارانتی Uptime 99.99٪ (اما بندرت برآورده می شود)

ResellerClub برای همه خدمات میزبانی خود ضمانت حداکثر 99.99٪ را ارائه می دهد ، اما برای استفاده از آن باید آماده باشید. من بسیاری از مشتریان سابق را دیده ام که از خرابی مکرر و سرعت بارگذاری کند در سایت های خود شکایت می کنند. علاوه بر این ، اجرای گارانتی به موقع 99.99٪ دشوار است ، بنابراین به احتمال زیاد شما به هیچ گونه اعتبار در قبض خود نمی رسید.

آنها همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول و سرورهای اضافی برای جلوگیری از خرابی را ارائه می دهند ، اما به نظر نمی رسد خیلی خوب اجرا شود.

امکانات

ویژگی های متمرکز فروشندگان

با توجه به بسته های میزبانی واقعی ، این شرکت خدمات میزبانی و همچنین VPS و سرورهای اختصاصی را به اشتراک گذاشته است. آنها گزینه های لینوکس و ویندوز را برای همه بسته های میزبان خود ارائه می دهند ، که بسیار مشکل است.

مزایای واقعی این شرکت زمانی حاصل می شود که به ویژگی های نمایندگی مراجعه کنید. به عنوان مثال ، آنها به راه اندازی یک رابط نمایندگی فروش کمک می کنند که می توانید از آنها برای بازاریابی به مشتریان بالقوه خود استفاده کنید. آنها همچنین محصولات “بیش از 800” را ارائه می دهند که به طور خاص برای فروشندگان به دنبال ارتقاء خدمات میزبانی خود طراحی شده اند. این سرویس دهنده ها در مراکز داده در سرتاسر جهان در دسترس هستند که این برای فروشندگان بسیار مهم است..

متأسفانه ، من دیده ام که بسیاری از افراد از ویژگی های مختلف شکایت می کنند و می گویند که آنها قابل اعتماد نیستند ، برخی از آنها اصلاً کار نمی کنند. در حالی که آنها چیزهای زیادی برای ارائه دارند ، وقتی صحبت از اجرای واقعی خدمات می شود ، شهرت بسیار بدی دارند.

پشتیبانی

زمان پاسخگویی آهسته در پشتیبانی از فناوری

آنها ادعا می کنند 24/7 پشتیبانی فنی دارند اما من مطمئن نیستم که آن را باور دارم. به نظر می رسد ویژگی “گپ زنده” آنها همیشه آفلاین است و بسیاری از مردم شکایت دارند که برای دریافت پاسخ از بلیط ارائه شده روزها طول می کشد. در کل ، به نظر می رسد پشتیبانی فنی آنها بسیار ضعیف است.

قیمت گذاری

قیمت ها بد نیست ، اما زیاد نمی گیرید

آنها بسته های مختلفی را در تقریباً هر قیمت دارند و فقط با قیمت 1.49 دلار در ماه برای خدمات سطح ورودشان شروع می کنند. میزبانی وب مشترک مشترک تنها در فضای دیسک و پهنای باند محدود است ، اما هنگامی که از این نقطه حرکت می کنید نامحدود است. VPS و قیمت های سرور اختصاصی مطابق با استانداردهای صنعت است و این امکان را برای کسانی که در حال فروش مجدد این سرویس هستند آسان تر می کنند تا هر ماه سود خوبی را از مشتریان خود بدست آورند..

در حالی که امتیاز واقعی قیمت آنها کاملاً رقابتی است ، شما باید به دنبال پول دریافت کنید. از این گذشته ، حتی اگر میزبانی وب رایگان بود ، اگر سایتهای شما همیشه انجام شود ، ارزش آن را نمی ارزد. داشتن یک هاست قابل اعتماد خوب برای هر نماینده فروش ضروری است ، بنابراین باید بگویم که با وجود اینکه قیمت پایین است ، اما شما هنوز هم مبلغ زیادی را پرداخت می کنید.

خلاصه

بهترین انتخاب برای نیازهای میزبان شما نیست

به طور کلی این یک شرکت کاملاً مستقر است که خدمات بسیار خوبی را به مشتریان خود ارائه می دهد و افرادی که هاستینگ به آنها فروخته می شوند. آنها بسیار در ارائه خدمات نمایندگی فروش برتر متمرکز هستند ، بنابراین ممکن است کسانی که فقط به هاستینگ منظم احتیاج دارند تمایل به رفتن با این شرکت نداشته باشند.

طرفداران:

  • خدمات بسیار هدفمند
  • سرورهای موجود در سراسر جهان
  • انتخاب خوب بسته های میزبانی

منفی:

  • واقعاً بهترین گزینه برای کسانی نیست که فقط برای سایت های خود به هاست احتیاج دارند
  • بسته های سطح ورودی در فضای دیسک و پهنای باند محدود هستند
  • بسیاری از خرابی گزارش شده است
  • پاسخ های آهسته از پشتیبانی فنی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me