نظرات ScopeHosts و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

گزینه های میزبانی متنوع از سال 2008

ScopeHosts از سال 2008 مشغول به کار بوده است که میزبانی با کیفیت خوب را در افراد و مشاغل تقریباً در هر سطح ارائه می دهد. آنها در حال حاضر 95٪ رضایت مشتری ، بیش از 7500 مشتری ، بیش از 1100 سرور و 99.9٪ به وقت دارند. آنها گزینه های مختلف زیادی برای انتخاب دارند که بسیار خوب است. بسیاری از شرکت ها با یک راه حل ساده میزبانی مشترک شروع می کنند و سپس به گزینه های انتهای بالاتر در جاده حرکت می کنند و خوشحال می شود که بتوانیم همه کارها را با یک شرکت انجام دهیم.


آنها همچنین ثبت نام دامنه ، محافظت از DDoS و موارد دیگر را ارائه می دهند. مهم نیست که شما به دنبال چه چیزی هستید ، اگر این امر با هاستینگ وب ارتباط داشته باشد ، شانس وجود دارد که آنها بتوانند آن را ارائه دهند. آنها همچنین فروش ویژه و فروش زیادی را برای کمک به شما در پس انداز در هنگام ثبت نام در خدمات خود انجام می دهند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

تاریخچه میزبانی پایدار

مدت هاست که میزبانی این شرکت با 99.9٪ یا بالاتر از آن بوده و احتمالاً افت آن کاهش نمی یابد. آنها فقط برای سرورهای شما دارای مراکز داده ای باکیفیت هستند و کار بسیار خوبی را برای حفظ و تنظیم همه چیز انجام می دهند. سخت افزار آنها در صدر خط است و به نظر می رسد آنها در پیکربندی صحیح آن کار بسیار خوبی را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که هیچ مشکلی پیش نمی آید. حتی راه حل های میزبانی مشترک آنها به خوبی پیکربندی شده اند تا از کندی یا سایر موارد مرتبط جلوگیری کنند.

امکانات

گزینه های عالی برای میزبانی

هنگامی که از طریق وب سایت Scope Hosts مرور می کنید ، خواهید دید که آنها گزینه های مختلف زیادی برای انتخاب دارند. مهم نیست که چه میزبانی موردنیاز خود را داشته باشید ، شانس وجود دارد که بتوانید آن را در اینجا بیابید. با شروع میزبانی مشترک می توانید آن را به راحتی در مرکز داده هلند دریافت کنید. آنها چهار بسته مختلف دارند که همگی درایوهای حالت جامد را برای سرعت و ثبات کار می کنند. مقدار فضای دیسک و پهنای باند شما نیز بسیار سخاوتمندانه است.

هنگامی که به بخش VPS آنها می روید ، خواهید دید که می توانید از راه حل های مدیریت شده یا بدون مدیریت استفاده کنید. این گزینه خوبی است که اکثر شرکت های میزبان واقعاً ارائه نمی دهند. راه حل های VPS گزینه هایی برای هسته های مختلف و مقدار زیادی RAM (به علاوه گزینه های پشت سر هم) دارند. قیمت ها به طرز شگفت آور کم هستند و می توانید میزبانی VPS آنها را در هلند ، ایالات متحده ، آلمان یا روسیه واقع کنید.

سرورهای اختصاصی را می توان در ایالات متحده ، هلند ، آلمان ، روسیه یا کانادا قرار داد. آنها گزینه های مختلف زیادی در این سطح در نظر گرفته اند ، بنابراین می توانید بدون نیاز به پرداخت بیش از حد ، دقیقاً آنچه را نیاز دارید دریافت کنید. آنها از سرورهای سطح بالا استفاده می کنند که تمام نیازهای شما را برآورده می کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی عالی

تیم پشتیبانی فناوری بسیار مفید است و می تواند شما را در هنگام بروز هر نوع مشکلی از شما دور کند. آنها 24/7 در دسترس هستند و به نظر می رسد کار بسیار خوبی در تشخیص مشکلات انجام می دهند. به خاطر داشته باشید که اگر یک VPS بدون سرور یا سرور اختصاصی را انتخاب کنید ، دیگر به مسائل سخت افزاری یا شبکه دسترسی به پشتیبانی فنی نخواهید داشت. این شرکت همچنین مستندات خوب و مواد خودی برای افرادی که می خواهند درباره میزبانی خود اطلاعات بیشتری کسب کنند ارائه می دهد.

قیمت گذاری

قیمت های مناسب

قیمت های این شرکت مطابق با آنچه که انتظار دارید بر اساس سطح خدمات و ویژگی های دریافتی مطابقت داشته باشد. آنها به هیچ وجه ارزان نیستند و گران نیستند. راه حل های میزبانی مشترک فقط از 2.99 یورو در ماه شروع می شود و بسته به نیاز شما از آنجا به 8.99 می رسد. آنها گزینه های دیگری مانند آدرس های IP اختصاصی را اضافه می کنند که می تواند باعث افزایش قیمت برخی شود.

راه حل های VPS برای سرورهای مدیریت شده از هر ماه 23.99 یورو شروع می شود و تا 75.99 راه خود را تمام می کنند. اگر یک سرور کنترل نشده انتخاب کنید ، تا حدودی کمتر از این خواهد بود ، اما شما مسئولیت عیب یابی خود و مواردی از این دست را بر عهده دارید.

قیمت سرورهای اختصاصی بسته به سطح انتخابی شما از هر 100 تا بیش از 1300 یورو در هر ماه متغیر است. آنها ده ها گزینه مختلف سرور دارند ، بنابراین می توانید یکی از حق ها را در قیمت مورد نظر خود بدست آورید.

کاربر پسند

کاربر پسند

این شرکت برای کمک به مشتریان برای به دست آوردن یک تجربه میزبانی عالی اختصاص داده شده است. سایت آنها به راحتی قابل حرکت و استفاده است. آنها بسته های مختلف میزبانی متنوعی دارند که از بعضی جهات خوب است از آنجا که به شما امکان می دهد دقیقاً آنچه را می خواهید انتخاب کنید. با این حال ، برای برخی از افراد ، ممکن است فقط اغوا کننده یا گیج کننده باشد. همچنین ، سرورهای اختصاصی آنها بسته به مشخصات شما انتخاب می کنند ممکن است 1-5 روز کاری طول بکشد ، که عالی نیست.

خلاصه

میزبانی عالی در سراسر جهان

شما می توانید یک تجربه میزبانی عالی با Scope Hosts کسب کنید و میزبانی خود را در یک مرکز داده در کشورهای مختلف مختلف قرار دهید. این می تواند به شما کمک کند تا سایت خود در نزدیکی مخاطبان مورد نظر خود مستقر شوید ، که بسیار خوب است. آنها گزینه های بسیار خوبی دارند و تجربه زیادی دارند که به مشتریان خود کمک می کنند دقیقاً آنچه را که لازم دارند دریافت کنند.

طرفداران:

  • 99.9٪ Uptime
  • بسیاری از بسته های میزبانی
  • DDoS Protection در دسترس است

منفی:

  • تعداد بسته های میزبانی ممکن است بسیار زیاد باشد
  • سرورهای اختصاصی می توانند مدت زیادی را برای تأمین اعتبار خود انجام دهند
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me