بررسی Seeweb و نظر متخصص

بررسی اجمالی خبره

خدمات میزبانی وب کامل در ایتالیا

Seeweb در ایتالیا مستقر است و گزینه های میزبانی طیف گسترده ای را برای کسانی در آن کشور و مناطق اطراف فراهم می کند. آنها بر نوآوری و همگام با آخرین روندهای صنعت میزبانی متمرکز شده اند. با این حساب ، آنها فناوری های ابری را در بیشتر جنبه های شرکت خود گنجانیده اند. فناوری ابر بدون افزایش هزینه باعث افزایش ثبات ، سرعت و مقیاس پذیری در بسیاری از خدمات آنها می شود.


به نظر می رسد که این شرکت به این واقعیت که در ایتالیا مستقر هستند ، افتخار می کند و بازاریابی شغلی خوبی را به آن منطقه انجام می دهد ، بدون آنکه از مناطق دیگر خارج شود. این سایت به زبان ایتالیایی است ، اگرچه هر ابزار ترجمه زبان آن را کاملاً زیبا تغییر خواهد داد. آیا به دنبال میزبانی مشترک ، میزبانی ابری ، سرورهای اختصاصی یا حتی گزینه های مسکن / جابجایی هستید ، این قطعاً شرکتی است که باید در نظر بگیرد.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

خدمات میزبانی بسیار پایدار

میزبانی با این شرکت بسیار پایدار خواهد بود. آنها خارج از مراکز مدرن و پیشرفته عمل می کنند و کار بسیار خوبی در مدیریت سخت افزار انجام می دهند. آنها 99.9٪ ضمانت به موقع ارائه می دهند ، که مطابق با آنچه اکثر ارائه دهندگان میزبانی ارائه می دهند ، می باشد. سرورهای مورد استفاده همه از نزدیک مورد بررسی قرار می گیرند و دارای اجزای انتهایی بالایی برای کمک به کاهش خطر خرابی هستند.

امکانات

چیدمان ویژگی های کمی عجیب و غریب

هنگام مرور گزینه های میزبانی آنها ، ممکن است متوجه شوید که مسائل کاملاً واضح نیستند زیرا ممکن است آنها را دوست داشته باشید. میزبانی مشترک به دو گزینه ارائه می شود ، اگرچه از ویژگی های بسیار مشابهی برخوردار هستند. همان تعداد گزینه دامنه ، صندوق پستی ، بانک اطلاعاتی ، فضای دیسک و موارد دیگر. تنها تفاوت واقعی سیستم عامل و قیمت است. می توانید یکی از لینوکس یا ویندوز را انتخاب کنید ، اما ویژگی های واقعی بسته تغییر نمی کنند.

هنگامی که به پکیج میزبانی ابری آنها (که کاملاً شبیه به VPS است) منتقل می شوید ، فقط یک گزینه بسته خواهید داشت. این یک سرور نسبتاً زیبا با 10 گیگابایت فضای دیسک ، 3000 گیگابایت پهنای باند در هر ماه ، مقدار زیادی FTP و صندوق پستی و موارد دیگر است. آنها همچنین حداقل سرعت پهنای باند را با سرعت 10 مگابیت در ثانیه تضمین می کنند ، این ویژگی بسیار خوبی است که در اکثر شرکت های میزبان پیدا نمی کنید. آدرس IP اختصاصی نیز دریافت خواهید کرد.

اگر می خواهید یک سرور اختصاصی ، از طریق سرور پایه و یا سرور حرفه ای بنیاد آنها انتخاب کنید. هر دوی آنها از CPU های Intel با کیفیت خوب و هارد دیسک های اضافی استفاده می کنند. سرور انتهای پایین دارای 32 گیگابایت حافظه رم است و گزینه Pro با 128 همراه است. پس از انتخاب سرور مورد نظر ، گزینه شخصی سازی آن را برای پاسخگویی به نیازهای خاص خود خواهید داشت. این بدان معناست که می توانید فضای دیسک بیشتری ، RAM را اضافه کنید ، انتخاب کنید که کدام مرکز داده در آن واقع شده است و خیلی موارد دیگر. با این وجود بسیاری از این ویژگی ها به هزینه اضافه می کنند.

یکی از آخرین ویژگی های ذکر شده این است که آنها دارای خدمات مسکن و جابجایی هستند. این بدان معناست که می توانید سخت افزار خود را خریداری کنید ، آن را برای آنها ارسال کنید و آنها آن را در مرکز داده های عالی خود قرار دهند. می توانید قفسه را در یک قفسه ، یک قفسه کامل یا یک قفس امن اجاره کنید. آنها آن را وصل می کنند ، اتصالات برق و شبکه را تأمین می کنند و شما به بقیه رسیدگی خواهید کرد.

پشتیبانی

سریع & پشتیبانی مشتری پسند

شما از مشتریانی که قادر به رفع بیشتر مشکلات هستند ، پشتیبانی مشتری با کیفیت خوب دریافت خواهید کرد. برخی از بسته های آنها (و خدمات مسکن آنها) بدون کنترل هستند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که قبل از ثبت نام می دانید ، اما هنگامی که به تیم های فنی احتیاج دارید ، آنها برای شما خواهند بود. این وب سایت همچنین حاوی اطلاعات جالب در مورد مرکز داده آنها و موارد دیگری است که فقط با شروع خدمات میزبانی خود ، برای همه مفید خواهد بود.

قیمت گذاری

گزینه های قیمت گذاری سالانه

در ابتدا ممکن است فکر کنید که همه قیمت گذاری ها بسیار بالا هستند ، اما در واقع اینگونه نیست. آنها تمام قیمت های خود را با نرخ سالانه و نه ماهانه ذکر می کنند. به غیر از این که عادی نیست ، این چیز بدی نیست اگرچه بعضی از افراد دوست ندارند سالانه پرداخت کنند. قیمت ها مطابق با میانگین های صنعت برای بسته های پایه آنها مطابقت دارد.

با این وجود ، نکته ای که باید به آن هشدار داده شود این است که اکثر بسته های میزبانی که ارائه می دهند دارای گزینه های مختلف افزودنی هستند که شما باید هزینه آن را بپردازید. این که آیا RAM ، IP های اضافی ، یک سیستم عامل خاص یا چیز دیگری به آن افزوده شده است ، این ویژگی های اضافی می توانند خیلی سریع به آن اضافه شوند ، بنابراین حتماً هنگام خرید هاست خود این نکته را در نظر داشته باشید..

کاربر پسند

برخی از جنبه ها گیج کننده هستند

وقتی از طریق سایت خود جستجو می کنید تا بسته میزبانی مورد نیاز خود را انتخاب کنید ، متوجه می شوید که موارد از آنچه باید باشد گیج کننده تر است. این که آیا بسته های میزبان را در کنار یکدیگر قرار می دهد و تنها تفاوت آن در سیستم عامل است یا قیمت ها با نرخ سالانه ذکر شده است ، آنها فقط از معیارهای صنعت در مورد مواردی از این دست پیروی نمی کنند. در حالی که گاهی اوقات خوب است که از جمع ایستادگی کنید ، اما این یکی از آن زمانها نیست. اگر تصمیم به ثبت نام با این شرکت را دارید ، می بینید که آنها بسیار مفید هستند و به سرعت به شما پاسخ می دهند. کنترل پنل و رابط های دیگر همه برای مشتریان بسیار زیبا و قابل استفاده هستند.

خلاصه

میزبانی خوب با برخی از نگرانی ها

Seeweb یک ارائه دهنده میزبانی نسبتاً خوب است که پیشنهادات زیادی دارد. در حالی که مواردی وجود دارد که گیج کننده یا غیر معمولی است ، کیفیت کلی میزبانی آنها بسیار بالا است. اگر می خواهید میزبان ایتالیا یا مناطق اطراف باشید ، این یک شرکت خوب است که در نظر بگیرید که آیا آنها قادر به پاسخگویی به نیازهای شما خواهند بود یا خیر..

طرفداران:

  • ضمانت Uptime 99.9٪
  • مسکن عالی & خدمات جابجایی
  • ضمانت سرعت اتصال 10 مگابیت بر ثانیه

منفی:

  • چیدمان سایت گیج کننده است
  • قیمت ها سالانه ذکر شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me