Shinjiru – نظرات بین المللی و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

میزبانی با کیفیت از یک شرکت خارج از کشور

Shinjiru Hosting یک شرکت میزبانی خارج از کشور است که خارج از مالزی مستقر است. آنها از سال 1998 مشغول به کار بوده اند و توانسته اند خدمات بسیار خوبی را برای میزبانی با قیمت های بسیار خوب ارائه دهند. آنها دارای مراکز دیتا واقع در مالزی ، سنگاپور و اروپا هستند که این امر برای هر کسی که به دنبال هدف قرار دادن مشتریان در این بخش از جهان است ، گزینه ای عالی خواهد بود..


هر زمان که با شرکت های میزبان خارج از کشور کار می کنید باید مراقب باشید که در واقع کیفیت و قابلیت اطمینان مورد نیاز خود را بدست آورید. قطعاً شینییرو یک شرکت خوب برای همکاری با شماست و دیگر نیازی به نگرانی در مورد هیچ یک از موضوعاتی که معمولاً با این نوع شرکت ها در ارتباط است.

آنها بسته های میزبانی در هر سطح از جمله اشتراکی ، cloud ، VPS و اختصاصی دارند. آنها همچنین پشتیبانی بزرگی را ارائه می دهند ، اگرچه این امر از طریق تیم های پشتیبانی محلی آنها انجام می شود ، بنابراین ممکن است برخی از مسائل ارتباطی برای حل آن وجود داشته باشد. اما در کل تجربه ای که از این شرکت بدست می آورید بسیار مثبت خواهد بود.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

خدمات بسیار قابل اعتماد

بسیاری از مردم از اعتماد به نفس هر شرکت میزبانی خارج از کشور نگران هستند ، اما واقعاً نباید نگرانی در اینجا باشد. آنها در بسیاری از بسته های میزبان خود دارای ضمانت های به موقع هستند و مراکز داده آنها کاملاً با اتصالات زائد ساخته شده اند تا به حداقل رساندن هر نوع خرابی کمک کنند. علاوه بر این ، مالزی مکانی پایدار برای انجام این نوع تجارت نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر منطقه است.

مهم نیست که چه نوع میزبانی را انتخاب کنید ، شما به احتمال زیاد مشکلی در قابلیت اطمینان عمده ندارید. برخی از شکایات در مورد بار کم آهسته برای بسته های میزبانی مشترک وجود دارد ، که می تواند دلیلی بر سرپرستی سرورهای خود باشد. با وجود این شرکتی ، این اندازه ، فقط می تواند چند مشتری ناراضی باشد که اجتناب ناپذیر است.

امکانات

بسیاری از بسته ها با برخی از لوازم اضافی خوب

بسته های هاستینگ بیش از حد زیادی وجود دارد که همه آنها را در اینجا می توانید ببینید. نکته مهم در مورد همه آنها این است که شما می خواهید برای خدمات ارائه شده سود زیادی کسب کنید. همه بسته ها با همه چیزهایی که شما نیاز دارید را به سرعت و به راحتی سایت خود راه اندازی می کند.

آنها cPanel و Plesk را برای هر بسته ای در دسترس دارند ، که این کار بسیار خوبی است که بسیاری از شرکت ها دیگر به صورت رایگان ارائه نمی دهند. شما همچنین می توانید در هر سطح یا لینوکس یا ویندوز را انتخاب کنید. در صورت لزوم ، می توانید سایت خود را بصورت ناشناس میزبانی کنید ، که این روزها یک انتخاب محبوب است. همچنین می توانید از طریق این شرکت گواهی SSL دریافت کنید.

Shinjiru این واقعیت را ارائه می دهد که آنها بیش از 1000 سرور اختصاصی را که در سایت هستند و آماده استفاده مشتری هستند ارائه می دهند ، بنابراین نیازی نیست که صبر کنید تا سرور شما ساخته شود..

پشتیبانی

گزینه های پشتیبانی خوب از یک شرکت دریایی

این منطقه جایی است که بسیاری از افراد ممکن است شکایات خود را پیدا کنند. آنها در واقع پشتیبانی بسیار خوبی را ارائه می دهند ، اما از آنجا که از طرف افرادی که انگلیسی را به عنوان زبان دوم صحبت می کنند ، می تواند موانع زبان ناامید کننده ای به وجود آورد. این خصوصاً هنگام صحبت کردن با تلفن در مورد مسائل بالقوه پیچیده دشوار است.

با این حال ، به سادگی با استفاده از سیستم چت آنلاین یا سیستم بلیط خود ، که هر دو بسیار خوب کار می کنند ، برطرف شده است. وقتی مشکلی ندارید ، تیم های فنی آنها در اکثر موارد می توانند سریع و آسان به آنها بپردازند.

قیمت گذاری

قیمت گذاری خوب اما بالاتر از بسیاری از شرکت های میزبان خارج از کشور

به نظر می رسد Shinjiru در ترکیب امتیازات کم قیمت که معمولاً توسط میزبانی خارج از کشور با بسته های میزبانی با کیفیت بالا ارائه می شود ، عملکرد خوبی داشته است. قیمت ها کاملاً منصفانه هستند ، اما ارزان نیستند. این یک چیز خوب است زیرا به وضوح به آنها اجازه می دهد تا هنوز هم خدمات با کیفیت بالا را به همه مشتریان خود ارائه دهند.

خلاصه

به طور کلی آنها میزبان بسیار خوبی را ارائه می دهند

تا زمانی که به کار با یک شرکت میزبان دریایی مشکلی ندارید ، گزینه های بهتری پیدا نمی کنید. در حقیقت ، اگر آنها شفاف سازی نکردند که آنها یک شرکت دریایی هستند ، اکثر مردم حتی وقتی از خدمات عادی خود استفاده می کنند حتی متوجه آن نمی شدند..

طرفداران:

  • میزبانی بسته ها در همه سطوح
  • قیمت گذاری عادلانه
  • خدمات شگفت آور قابل اعتماد
  • تعداد زیادی سرور اختصاصی

منفی:

  • شرکت دریایی
  • پشتیبانی مشتری بومی انگلیسی زبان نیست

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me