نظرات Stablehost.com و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبانی با کیفیت با قیمت مناسب

Stablehost.com از سال 2009 مشغول به کار بوده و از آن زمان آنها میزبان کیفیت را با قیمت های مناسب ارائه می دهند. آنها این واقعیت را تبلیغ می کنند که یک شرکت عاری از بدهی هستند و درآمد آنها مستقیماً به تجارت باز می گردد تا پیشرفت های مستمر برای مشتریان خود داشته باشد. علاوه بر این ، آنها دارای سه مکان مختلف دیتاسنتر هستند. اولین مورد در Phoenix، AZ است. مورد دوم در شیکاگو ، ایلین و آخرین مورد در آمستردام هلند است.


برای میزبانی خود ، آنها روی ارائه میزبانی مشترک و همچنین گزینه های VPS تمرکز می کنند. آنها برای افرادی که در آن نوع میزبانی قرار دارند یک برنامه نمایندگی فروش دارند. با وجود چند بسته میزبانی کاملاً متفاوت ، این احتمال وجود دارد که بتوانید یکی از نیازهای شما را پیدا کنید.

به طور کلی ، آنها میزبان بسیار خوبی دارند که برای افرادی که از وبلاگ شخصی جدید گرفته تا یک سایت کوچک شرکت و یا حتی یک صفحه متوسط ​​، کاملاً مناسب است ، مناسب است. در این مرحله ، آنها سرور اختصاصی ندارند ، بنابراین سایتهای بزرگتر باید راه حل میزبانی دیگری را انتخاب کنند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی بسیار پایدار

با داشتن سه مرکز داده برای انتخاب از شما ، می توانید سایت خود را کاملاً نزدیک به مخاطب مورد نظر خود میزبانی کنید ، که به سرعت بارگذاری سایت و ثبات کمک می کند. آنها انواع مختلفی از تست سرعت شبکه و ابزارهای دیگر را برای اطمینان از اتصال همیشه به سایتهایشان ارائه می دهند.

در مراکز داده خود از قدرت ، شبکه و سایر خدمات اضافی استفاده می کنند تا از جلوگیری از هر نوع قطع برق گسترده جلوگیری کنند. مراکز داده 24/7 کارمند هستند تا بتوانند در هر زمان و به سرعت به مشکلات سخت افزاری پاسخ دهند.

همچنین با تمام بسته های میزبان آنها ضمانت حداکثر 99.9٪ دریافت خواهید کرد. اگر در یک ماه معین بیشتر از این کاهش یابد ، شما فقط باید درخواست اعتبار برای استفاده در صورتحساب خود را ارسال کنید.

امکانات

بسیاری از ویژگی های عالی

همه بسته های هاستینگ با سرگرمی لازم دارند که باید سریع و به راحتی بیدار شوید و کار کنید. علاوه بر رایج ترین ویژگی هایی که بیشتر شرکت ها ارائه می دهند ، StableHost همچنین قدرت کمی خوب دارد. اول از همه ، آنها LightSpeed ​​را اجرا می کنند ، این به شما کمک می کند تا بارهای سریع تری برای سایت های شما فراهم شود. آنها همچنین ضمانت برگشت پول خوب 45 روزه و مهاجرت رایگان وب سایت را برای همه مشتریان جدید دارند.

تنظیم CloudLinux آنها از یک مشتری برای استفاده از تمام منابع روی سرور مشترک استفاده نمی کند ، در حالی که هنوز هم به همه مأموریت ها اجازه می دهد تا به منابع مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. صدها برنامه برای نصب با یک کلیک در دسترس هستند ، و پهنای باند نامحدود ، دامنه و حساب MySQL را در تمام گزینه های میزبانی خود ارائه می دهند.

به طور کلی ، شما می توانید از ویژگی های بسیار خوبی برای قیمت برخوردار شوید ، بنابراین می توانید از یک وبلاگ وردپرس بسیار ابتدایی تا چیزی بسیار پیشرفته تر و بدون مشکل میزبانی کنید.

پشتیبانی

پشتیبانی خوب براساس سطح بسته شما

پشتیبانی ارائه شده توسط این شرکت به طور کلی بسیار مناسب است ، به خصوص برای کسانی که در بسته های نهایی بالاتر هستند. آنها پشتیبانی از تلفن زنده دارند ، اما فقط با بسته های گران قیمت تر آنها قابل دسترسی است. هر کس دیگری نیاز به استفاده از چت زنده ، ایمیل یا سیستم های فروش بلیط دارد.

کسانی که بسته های میزبانی بالاتری دارند نیز در ابتدا بلیط های مشکلی خود را کار می کنند ، که برای آنها خوب است ، اما می تواند برای مشتری های پایین تر ناامید کننده باشد. آنها برخی از گزینه های خودیاری و داده های دیگر را دارند که می توانند به آسان تر تجربه میزبانی شما کمک کنند.

قیمت گذاری

قیمت گذاری بودجه برای میزبانی با کیفیت

به نظر می رسد این شرکت در پایین نگه داشتن قیمت های خود کار خوبی را انجام می دهد. به نظر می رسد که آنها بازاریابی زیادی انجام نمی دهند و از آنجا که یک شرکت بدون بدهی هستند ، به نظر می رسد پس انداز خود را به مشتریان منتقل می کنند. با وجود قیمت پایین تر از قیمت متوسط ​​برای بیشتر بسته ها ، آنها هنوز هم میزبانی با کیفیت بسیار مناسب را ارائه می دهند که نیاز اکثر وب مسترها را برآورده می کند.

خلاصه

میزبانی خوب با قیمتی بسیار زیبا

میزبانی از Stablehost برای اکثر سایت ها بسیار مناسب است. آنها قطعاً شرکتی هستند که آیا به دنبال گزینه های میزبانی مشترک یا VPS هستید. این امر به ویژه صادق است اگر مخاطب مورد نظر شما در هر مکانی در نزدیکی یکی از سه مرکز داده ای باشد که در اختیار دارند.

طرفداران:

  • قیمت گذاری بسیار رقابتی
  • سه مرکز داده عالی
  • شرکت بدهی آزاد
  • بسیار پایدار

منفی:

  • گزینه های میزبانی اختصاصی وجود ندارد
  • اولویت پشتیبانی فنی بر اساس بسته
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me