نظرات Tier.NET و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبانی با سابقه طولانی

Tier.net از اوایل دهه 1990 به شکلی متفاوت شکل گرفته است. آنها به عنوان پورتال برای انواع چیزها در منطقه جنوبی نیویورک شروع به کار کردند. با گذشت زمان آنها شروع به ارائه طراحی وب و سایر خدمات فناوری کردند. در اوایل دهه 2000 ، آنها همچنین خدمات میزبانی وب را برای مشاغل موجود در منطقه آغاز کردند. در سال 2013 آنها شروع به گسترش در جهان کردند و به سرعت رشد کردند. در این زمان بود که آنها بیشتر روی خدمات میزبانی وب تأکید کردند.


امروز Tier طیف گسترده ای از خدمات میزبانی و جمع آوری را برای مشاغل از انواع مختلف ارائه می دهد. آنها به مشتریان از ایالات متحده ، آمریکای مرکزی ، انگلیس ، چین ، هند و بسیاری از مناطق دیگر در سراسر جهان خدمت می کنند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی بسیار خوب

قابلیت اطمینان با این شرکت بسیار خوب است. آنها 100٪ ضمانت به موقع ارائه می دهند ، بنابراین در صورت قطع هرگونه قطع هزینه می توانید اعتبار خود را در صورتحساب دریافت کنید. سخت افزاری که آنها برای سرورهای خود استفاده می کنند بسیار خوب است و خطر بروز هر خرابی را محدود می کند. آنها به جای تملک آنها ، فضا را در مراکز داده اجاره نمی دهند ، که این امر از برخی از کنترل ها چشم پوشی می کند. با این حال ، مراکز داده ای که در آن قرار دارند بسیار خوب هستند بنابراین نباید چیزی برای نگرانی وجود داشته باشد.

امکانات

بسیاری از ویژگی های خوب

این شرکت دارای خدمات مختلف میزبانی برای افراد و مشاغل در سراسر جهان است. میزبانی مشترک آنها با cPanel در هر سه بسته بندی شده همراه است. همه بسته ها دارای فضای نامحدود دیسک و پهنای باند هستند. همچنین می توانید دامنه های فرعی و دامنه اصلی نامحدود داشته باشید (به استثناء بسته استارت که فقط یک دامنه اصلی دارد). آنها IP هایی را برای بسته های سطح ورودی و سطح متوسط ​​و یک IP اختصاصی برای گزینه Enterprise به اشتراک گذاشته اند.

اگر می خواهید به سمت راه حل های VPS بروید ، باید یکی از چهار بسته را انتخاب کنید. بسته به بسته ای که دریافت می کنید بین 1 تا 12 گیگ رم و 1 تا 4 CPU وجود دارد. همچنین می توانید 15 تا 200 گیگابایت فضای دیسک را در پیکربندی RAID 10 بدست آورید. برای 5 دلار اضافی در هر ماه می توانید به SSD ها ارتقا دهید.

سرورهای اختصاصی زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. شما می توانید کدام سرور پایه را که می خواهید انتخاب کنید و سپس می توان آن را از آنجا سفارشی کرد. آنها 12 مدل را انتخاب می کنند ، بنابراین شما مطمئناً آنچه را که می خواهید دریافت می کنید. همچنین می توانید تعدادی از سیستم عامل های مختلف ، گزینه های مدیریت و موارد دیگر را انتخاب کنید.

پشتیبانی

اطلاعات محدود در زمینه پشتیبانی فنی

آنها اطلاعات بسیار زیادی درباره خدمات پشتیبانی فنی که در وب سایت خود ارائه می دهند ارائه نمی دهند. از آنچه می توانم دریابم آنها 24/7 کارمند هستند و می توانند در اکثر هر نوع مسئله کمک کنند. با نگاهی به حساب های رسانه های اجتماعی و بررسی های دیگر ، مشخص است که مشتریان از سطح حمایتی که می کنند خوشحال هستند.

من هیچ سؤال و یا دانش بنیادی را در سایت آنها ندیدم ، بنابراین شما به احتمال زیاد نمی توانید از این شرکت به شما کمک کند..

قیمت گذاری

گزینه های قیمت مناسب

قیمت گذاری با این شرکت مطابق با آنچه که انتظار دارید امروز با دیگر ارائه دهندگان میزبان ارائه شود ، است. سرویس میزبانی مشترک با ماهانه 6.99 دلار شروع می شود و تا 11.49 دلار افزایش می یابد. اگر تصمیم به پرداخت نیمه ماهانه ، سالانه ، دوسالانه یا هر سه سال یک بار دارید می توانید تخفیف های بسیار قابل توجهی دریافت کنید.

هنگامی که به سمت راه حل های VPS می روید ، قیمت ها از 15.49 دلار شروع می شوند و در ماه به 97.49 دلار می روند. آنها فقط با این سطح خدمات ، تخفیف های گزینه های پرداخت سالانه را ارائه می دهند. وقتی در سطح سخت افزاری که ارائه می دهید ، قیمت ها در این سطح کاملاً خوب است.

سرورهای اختصاصی با 43 دلار شروع می شوند و ماهانه 699 دلار افزایش می یابند. سخت افزار موجود در سرورها به طور قابل توجهی بهتر می شود و قیمت آن نیز بالاتر می رود. بعلاوه ، تعداد کمی سفارشی سازی وجود دارد که می توانید با سرور اختصاصی خود انتخاب کنید و برخی از این موارد ممکن است هزینه اضافی داشته باشند.

خلاصه

میزبانی خوب با قیمت های خوب

میزبانی وب سایت Tier.net بسیار خوب است. آنها مدتهاست که در تجارت بوده اند و به وضوح می دانند که وقتی خدمات به مشتریان ارائه می شود چه کاری انجام می دهند. این همچنین یک شرکت در حال رشد است ، بنابراین احتمالاً سطح خدمات با گذشت زمان ادامه می یابد.

طرفداران:

  • ضمانت 100٪ Uptime
  • بسیاری از گزینه های میزبانی
  • شرکت بسیار خوب تاسیس

منفی:

  • بسیاری از تصمیم گیری ها ممکن است گیج کننده باشد
  • تمرکز روی میزبانی وب نسبتاً جدید است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me