بررسی Voxility و نظر متخصص

بررسی اجمالی خبره

خدمات وب پایان بالا

Voxility چیزی بیش از یک شرکت میزبان نیست. آنها در واقع یک سرویس زیرساخت به عنوان خدمات (IAAS) هستند که به برخی از بزرگترین شرکت های جهان خدمت می کنند. آنها با هر مشتری برای تعیین نوع خدمات مورد نیاز خود همکاری خواهند کرد. یکی از رایج ترین چیزهایی که آنها ارائه می دهند مسکن سرور در مراکز داده برای وب سایت های شلوغ است. این میزبان است ، اما به جای ارائه بسته های از پیش تنظیم شده ، آنها سرور متعلق به یک شرکت را در خود جای می دهند و برق ، اتصال شبکه و سایر خدمات را به آن ارائه می دهند..


اگر به دنبال راه اندازی سایت شخصی یا حتی یک صفحه کسب و کار کوچک هستید ، قطعاً این شرکت مناسب برای شما نیست. با این وجود آنها برای شرکت های بزرگ یا سایت هایی که ماهانه میلیون ها بازدیدکننده داشته اند گزینه خوبی هستند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

Uptime بی نظیر

یکی از بزرگترین دلایلی که افراد از این نوع خدمات استفاده می کنند این است که در هر زمان نیاز به راه اندازی سایت خود دارند. اگر تصمیم به پرداخت هزینه های خدمات جابجایی ، محافظت از DDoS و گزینه های دیگر دارید می توانید تا زمان بروز آن داشته باشید که در اصل 100٪ خواهد بود. در حالی که نمی توان گفت که هرگز از بین نمی رود زیرا بعضی چیزها غیرقابل پیش بینی هستند (بلایا ، جنگ ، و غیره) ، Voxility همه چیز ممکن را برای اطمینان از یک محیط بسیار پایدار انجام می دهد.

امکانات

ویژگی های سفارشی موجود

شما نمی توانید از ویژگی های ارائه شده توسط این شرکت دیدن کنید بلکه در عوض با یک متخصص پشتیبانی مشتری برای ایجاد راه حل های سفارشی خود کار می کنید. به عنوان مثال ، اگر به یک سرور اختصاصی احتیاج دارید ، می توانید یک نیاز را برای تأمین نیازهای خاص خود داشته باشید. همچنین می توانید سرور موجود خود را برای قرار دادن آن برای آنها ارسال کنید. بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی ، به دلیل این تنظیم سفارشی ، واقعاً نمی توانید بلافاصله یک سایت را راه اندازی و راه اندازی کنید. در عوض ، احتمالاً حداقل 2-3 روز طول خواهد کشید تا سرور ساخته و مستقر شود. سرورهایی که Voxility ساخته و خانه ها دارند با ضمانت مادام العمر تضمین می شوند ، به این معنی که اگر در سخت افزار مشکلی وجود داشته باشد ، فوراً آن را برطرف می کنند.

آنها همچنین خدمات جابجایی ارائه می دهند ، که به شما امکان می دهد وب سایت خود را از نظر جسمی در چندین پایگاه داده قرار دهید. خدمات جابجایی برای سایتهایی که به قابلیت اطمینان فوق العاده ای نیاز دارند یا آنهایی که به مخاطبان جهانی خدمت می کنند و می خواهند از نظر جسمی نزدیک به بازدید کنندگان بیشتری واقع شوند ، مهم هستند..

همچنین می توانید از DDoS با امنیت بالا ، امنیت وب سایت و بسیاری دیگر از ویژگی های دیگر استفاده کنید تا سایت شما در هر زمان نرم و روان کار کند. اگر در بازار میزبانی استثنایی هستید ، این شرکت خوبی است که باید آن را مورد توجه قرار دهید.

پشتیبانی

متخصصان فناوری اطلاعات واقعی

تیم های پشتیبانی فنی با این شرکت متخصصان فناوری اطلاعات واقعی هستند. آنها فقط برای رفع مشکلات مشترک آموزش دیده نیستند ، اما آنها واقعاً می دانند که اینترنت چگونه کار می کند و نقش آنها در خدمات آنها را چگونه می داند. این امر نه تنها به آنها اجازه می دهد تا به سرعت هر مشکلی که پیش آمده است را مرتفع کنند ، بلکه به جلوگیری از بروز مشکلات در وهله اول کمک می کنند.

قیمت گذاری

قیمت ها مطابق با ویژگی ها

بسیاری از ویژگی های ذکر شده دارای قیمت مشخصی نیستند زیرا قیمت آن بر اساس بسته بندی کل شما تعیین می شود. برخی از ویژگی های اضافی که قیمت دارند. به عنوان مثال ، اگر به پهنای باند بالاتر به اتصالات سرعت بیشتری نیاز دارید ، می توانید برای این کار ماهانه 800 یورو پرداخت کنید. با کار کردن با حساب شما آنها را به شما اطلاع می دهد که پرداخت ماهانه شما چه خواهد بود ، اما می توانید انتظار داشته باشید که این مبلغ در هزاران دلار در ماه برای این شرکت میزبان باشد.

کاربر پسند

اختصاصی متخصصین مشتری

این یک شرکت بسیار کاربر پسند برای همکاری با آن است ، اما به خاطر داشته باشید که به دنبال میزبانی فوق العاده بالا و سایر خدمات هستید. شما مستقیماً با یک حساب کاربری که به شرکت شما اختصاص داده شده است کار خواهید کرد ، بنابراین همیشه شخصی را پیدا خواهید کرد که بتواند برای کمک به آنجا برسد. سایت آنها برای برخی از افراد گیج کننده خواهد بود زیرا برای افرادی که درک خوبی از این نوع خدمات دارند ، در نظر گرفته شده است. به طور کلی ، این یک شرکت عالی است که می توانید با آن همکاری کنید.

خلاصه

ایده آل برای سایت های پر تقاضا

اگر به دنبال داشتن سایتی هستید که همیشه توسط متخصصان واقعی فناوری اطلاعات در دسترس باشد و از آن پشتیبانی شود ، این یک گزینه عالی برای در نظر گرفتن است. اگر فقط به یک سایت عادی و با قیمت مناسب نیاز دارید ، می خواهید به دنبال این باشید که Voxility برای شما مناسب نیست.

طرفداران:

  • Uptime بی نظیر
  • خدمات بسیار سریع
  • تکرار حساب های اختصاصی

منفی:

  • فقط برای بالاترین میزبانی وب پایان
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me