نظرات میزبان WiKi و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبانی مدرن در پاکستان

WikiHosting یک ارائه دهنده میزبانی خوب در خدمت مردم به سراسر پاکستان و اطراف آن است. آنها در به روز کردن خدمات خود و ارائه یک ظاهر مدرن و احساسی به وب سایت خود ، کار بسیار خوبی انجام داده اند که این امر باعث می شود پیمایش و یافتن آنچه می خواهید بسیار آسان باشد. می توانید از بین میزبانی مشترک ، میزبانی VPS ، سرورهای اختصاصی ، هاستینگ ایمیل و انواع مختلفی از گزینه های متمرکز در هر یک از این دسته ها انتخاب کنید. هنگام مرور در وب سایت خود ، تمام اطلاعات اصلی موردنیاز خود را در قسمت جلوی صفحه به شما ارائه می دهند ، و بعد از کلیک برخی مشخصات دقیق تر را می بینید که این یک تنظیم عالی برای مشتریان جدیدتر و همچنین تجربه های فراوان است..


وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

ضمانت Uptime 99.9٪ استاندارد

هنگام میزبانی با WikiHosting مشکلی با بروزرسانی نخواهید داشت. آنها از اعتبار کلی خوبی برخوردار هستند و 99.9٪ ضمانت به موقع را به همه مشتریان خود ارائه می دهند. این یک تضمین بسیار استاندارد در صنعت است ، اما خوشحال است که این اطمینان را به وجود بیاورید که مشکلی ایجاد نخواهد شد. برای قوی تر شدن این ضمانت ، آنها 100٪ ضمانت رضایت مشتری را ارائه می دهند. این بدان معناست که در هر زمان که شما از سطح خدمتی که می کنید خوشحال نیستید ، می توانید پول خود را فسخ کرده و پس بگیرید (برای آن ماه ، نه عمر میزبانی خود). مهم نیست که چه نوع سایتی با آنها میزبان باشید ، ثبات هیچ نگرانی نخواهد بود.

امکانات

اطلاعات ویژه درباره جزئیات موجود است

این شرکت در تنظیم بسته های هاستینگ خود کار خوبی کرده است تا دقیقاً آنچه را که لازم دارند ، در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین لیست ویژگی های آن کاملاً واضح و آسان قابل فهم است و این باعث می شود تصمیم گیری در مورد مناسب ترین بسته برای شما آسان تر شود. هنگامی که به حساب های میزبانی مشترک آنها می پردازید ، فقط گزینه های زوجی را انتخاب خواهید کرد ، اما برای نیازهای خاص پیکربندی شده اند. گزینه enter سطح یک وب سایت است و دارای 3 گیگابایت فضای دیسک و گزینه ای برای داشتن دو پایگاه داده MySQL است. آنها همچنین با خرید سالانه یک نام دامنه رایگان ارائه می دهند. گزینه میزبانی مشترک نامحدود به 50 گیگابایت فضای دیسک و 10 پایگاه داده SQL می دهد.

وقتی به سمت راه حل های VPS بروید ، گزینه هایی را شامل می شوید که شامل درایوهای حالت جامد هستند که به دلیل قابلیت اطمینان و سرعت بهبود یافته ، برای هاستینگ بسیار عالی هستند. آنها همچنین برای کنترل بیشتر VPS را در OpenStack KVM ساختند. بسته های VPS با 1 هسته پردازنده ، 2 گیگابایت رم و 10 گیگ فضای دیسک شروع می شوند و در صورت نیاز از آنجا بالا می روند. همچنین می توانید سرورهای اختصاصی را انتخاب کنید ، که سیستم قدرتمند تری برای میزبانی بالاتر دارند.

پشتیبانی

پشتیبانی خوب مشتری

تیم های خدمات مشتری و پشتیبانی فنی بسیار مفید هستند و در آنجا حضور خواهند داشت تا هر مشکلی که برای شما پیش می آید را به شما معرفی کنند. می توانید از طریق ویژگی چت زنده با آنها گپ بزنید ، از طریق تلفن با آنها تماس بگیرید ، بلیط ارسال کنید یا هر وقت مشکلی پیش آمد ، برای آنها ایمیل ارسال کنید. آنها برای آموزش یا کمک به خودشان زیاد نیستند ، که مایه تاسف است ، اما در کل شما در صورت نیاز یک تجربه پشتیبانی عالی خواهید داشت.

قیمت گذاری

قیمت های بسیار مناسب

سطح قیمت گذاری برای همه بسته های آنها معقول است. بهترین معاملات مربوط به راه حل های VPS آنها با درایوهای حالت جامد است که از 699Rs (6.66 دلار در هر ماه) شروع می شوند. این یک معامله بسیار خوب است و برای بیشتر افراد منطقی است که بخاطر خدمات بسیار بهتری که به دست می آورید به جای گزینه های میزبانی مشترک با هزینه کمتر ، این مسیر را طی کنید. اگر هزینه کمتری می خواهید ، آنها بسته های میزبانی مشترک خود را دارند که سالانه با نرخ بسیار مناسب صورتحساب می شوند.

سرعت

سرعت سرور سریع

میزبانی با این شرکت برای هر نوع وب سایت به اندازه کافی سریع انجام می شود. اگرچه آنها به هیچ وجه مرزها یا چیزهای دیگری را تحت فشار قرار نمی دهند ، اما گزینه خوبی برای پایداری هستند که بیش از نیازهای همه افراد باشد. این واقعیت که آنها دارای گزینه های درایو حالت جامد هستند ، باعث می شود آنها به طرز چشمگیری سریعتر از ارائه دهندگان میزبانی که این گزینه را ندارند ، سریعتر کنند.

خلاصه

یکی از شرکت های برتر میزبان در پاکستان

مهم نیست که چه نوع میزبانی مورد نیاز هستید ، WikiHosting می تواند آن را برای شما فراهم کند. آنها از اعتبار کلی خوبی برخوردار هستند و به نظر می رسد در راضی نگه داشتن مشتریان خود بسیار تلاش می کنند. مطمئناً با داشتن وب سایت عالی و جذاب خود که به راحتی در آن حرکت می کنید و ترکیب عالی آنها برای میزبانی بسته هاست ، دقیقاً آنچه را که لازم دارید پیدا خواهید کرد.

طرفداران:

  • وب سایت عالی
  • ضمانت Uptime 99.9٪
  • قیمت بسیار مناسب در VPS

منفی:

  • قیمت ها به طور مشخص برای میزبانی مشترک ذکر نشده است
  • اطلاعات محدود در مورد سرورهای اختصاصی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me