نظرات و نظرات کارشناسان WireNet شیلی

بررسی اجمالی خبره

میزبانی حرفه ای در شیلی

Wirenet شیلی از سال 2002 مشغول به کار بوده و میزبانی با کیفیت خوب را به مشتریان خود ارائه می دهد. آنها از یک مرکز داده بزرگ با اتصالات فیبر نوری به اینترنت کار می کنند. آنها همچنین از سخت افزارهای باکیفیت در سراسر استفاده می کنند تا به حداقل برسد خطر خاموشی و مشکلات دیگر. شما می توانید از این شرکت برای مشترک ، VPS و هاستینگ اختصاصی و همچنین سخت افزار شخصی خود در مرکز داده های خود استفاده کنید.


آنها یکی از ارائه دهندگان بهتر میزبانی در آمریکای جنوبی هستند و سالهاست که برای حفظ و ارتقاء خدماتشان سخت تلاش می کنند. اگر مخاطبی را در این منطقه هدف قرار می دهید ، این یک شرکت میزبانی عالی است که باید آن را در نظر بگیرید.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

راه حل میزبانی بسیار قابل اعتماد

شرکت میزبان کارهای زیادی انجام داده است تا اطمینان حاصل شود که سکوی آنها تا حد امکان پایدار است. این شامل ارائه نرم افزار ضد اسپم و ضد ویروس در همه سرورهای آنها ، استفاده از هر دو نرم افزار و فایروال های سخت افزاری ، انجام پشتیبان گیری روزانه و هفتگی و حتی استفاده از درایوهای حالت جامد است. اینها بیشتر از یک مرکز داده بسیار خوب اجرا شده است که دارای اتصالات اضافی برای برق و شبکه است.

امکانات

انواع ویژگی های کیفیت

ویژگی های ارائه شده توسط این شرکت کاملاً چشمگیر است. آنها علاوه بر ویژگی های میزبانی خود ، که به زودی پوشش داده می شوند ، دارای درایوهای حالت جامد ، کنترل پنل cPanel و Plesk و همکاری با شرکتهای بزرگ مانند Linux ، Microsoft ، Citrix و موارد دیگر هستند..

با نگاهی به بسته های میزبانی ، خواهید دید که همه آنها می خواهند راه حل موثری برای سایت شما ارائه دهند. میزبانی مشترک آنها با 1-4 گیگابایت فضای دیسک ، پهنای باند نامحدود ، 5-25 حساب ایمیل و موارد دیگر ارائه می شود. آنها چهار بسته در این سطح دارند که هرکدام به خوبی تنظیم شده اند تا نیازهای سطح ورود به سایت های متوسط ​​را برآورده سازند.

وقتی به گزینه های VPS بروید ، چهار دسته را انتخاب خواهید کرد. Windows، Linux، Windows SSD و Linux SSD. این امر به شما امکان می دهد تا تمام کنترل لازم را برای اطمینان از دسترسی مناسب به سطح قدرت ، سرعت و ثبات برای نیازهای خاص خود داشته باشید. علاوه بر این گزینه ها ، شما باید آدرس IP اختصاصی ، CPU های Intel Xeon و موارد دیگر خود را نیز داشته باشید.

سرانجام ، سرورهای اختصاصی می توانند به هر روشی که می خواهید پیکربندی شوند. آنها انتخاب yoru هر سیستم عامل را نصب می کنند و سخت افزار بسیار خوبی نیز دارند. اینها سرورهای اختصاصی به سبک تیغه ای هستند ، که گزینه مناسبی برای میزبانی بالاتر است.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی با کیفیت

اگر با تجربه میزبانی خود مشکلی ایجاد کردید ، این شرکت سریع پاسخ می دهد. آنها افراد 24/7 کارمند دارند و به سختی کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه چیز بلافاصله قادر به پیشرفت و کار هستند. آنها همچنین برخی از آموزش ها را در اختیار شما قرار می دهند تا به شما کمک کنند در مورد میزبانی آنها بیشتر بدانید و کارها را به تنهایی انجام دهید.

قیمت گذاری

گزینه های قیمت مناسب

قیمت گذاری همه در پزو شیلی ذکر شده است. هنگام تبدیل ، قیمت ها بسیار مناسب هستند. برای بسته های میزبانی مشترک ، ممکن است شما نیاز داشته باشید بسته به اینکه بسته ای را انتخاب کنید ، سالانه یا نیمه سالانه بپردازید. حتی اگر این مورد نیاز باشد ، با این حال ، قیمت ها بسیار پایین هستند. به عنوان مثال ، قیمت سالانه بسته ورود به سطح فقط در هنگام تبدیل فقط 18/01 دلار است. با بالا رفتن ، قیمت ها رقابتی باقی می مانند ، گرچه ارزان ترین من تاکنون ندیده ام. آنها در تعادل قیمت و کیفیت کار خوبی انجام داده اند.

کاربر پسند

مهربان & میزبانی آسان برای استفاده

کار با این شرکت بسیار آسان است. آنها گزینه های گوناگونی را ارائه می دهند ، و آنها را به روشنی برای کاربران خود توضیح می دهند. آنها همچنین Plesk و cPanel را ارائه می دهند ، که بیشتر شرکت های میزبان دیگر انجام نمی دهند. این به شما اطمینان می دهد که قادر به استفاده از کنترل پنل مورد استفاده خود هستید. تجربه من با این ارائه دهنده هاستینگ بسیار مثبت بوده است.

خلاصه

میزبانی عالی در شیلی موجود است

اگر به آمریکای جنوبی به میزبانی وب احتیاج دارید ، این یک شرکت بسیار خوب است که باید آن را در نظر بگیرید. آنها سالها تجربه و شهرت اثبات شده برای کیفیت دارند. این که آیا شما به دنبال میزبانی یک سایت سطح ورود کوچک یا چیزهای بسیار بزرگتر هستید ، می توانند آن را برای شما مدیریت کنند. آنها واقعاً فاقد بالاترین سرورهای اختصاصی با بالاترین سطح هستند و شما می توانید در فضای رکاب خانگی از آنها استفاده کنید تا در صورت انتخاب میزبان سرورهای شخصی خود از آنها باشید..

طرفداران:

  • قیمت های خوب
  • میزبانی قابل اعتماد
  • آسان برای استفاده

منفی:

  • بدون سرور اختصاصی برتر
  • هیچ گزینه پرداخت ماهانه در میزبانی مشترک در سطح ورودی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me