نظرات و نظرات کارشناسان World4You Internet Services GmbH

بررسی اجمالی خبره

میزبانی & خدمات اینترنتی در اتریش

World4You یک شرکت میزبانی است که در اتریش مستقر است. آنها یک شرکت میزبان متوسط ​​هستند که هم اکنون میزبان تقریبا 200،000 دامنه هستند. آنها از سال 1998 مشغول ارائه خدمات ثبت نام دامنه بوده و اندكی پس از آن شروع به ارائه میزبانی وب می كنند. این شرکت در مورد فن آوری ها و خدماتی که ارائه می دهد ، از جمله جزئیات مربوط به مراکز داده ای که همه میزبان خود را از آن انجام می دهند ، بسیار باز است.


با مرور در سایت آنها می توانید اطلاعاتی راجع به خدماتی که ارائه می دهید بدانید. در حالی که بزرگترین شرکت میزبان در جهان نیست ، آنها مطمئناً در رفع نیازهای مشتریان کار خوبی را انجام می دهند. اگر می خواهید وب سایتی را نصب کنید که افراد در داخل و اطراف منطقه اتریش را هدف قرار دهد ، این یک شرکت خوب است که باید آن را در نظر بگیرید.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

اطلاعات محدود در مورد ثبات

با مراجعه به نظرات سایت و نظرات افراد دیگر در مورد این شرکت میزبان ، یافتن اطلاعات زیادی در مورد ثبات خدمات آنها دشوار بود. این لزوما چیز بدی نیست ، زیرا اگر کسی شکایتی نداشته باشد ، به معنای داشتن محیط بسیار پایدار است. با این وجود نمی توانم ضمانت به موقع را در سایت آنها پیدا کنم ، که کمی ناامیدکننده است.

نکته قابل ذکر این است که آنها اطلاعات زیادی در مورد مرکز داده و سخت افزار مورد استفاده در داخل خود ارائه می دهند. تمام اطلاعات مربوط به این مرکز داده کاملاً مناسب است و نشان می دهد که آنها یک سیستم عالی در اختیار دارند تا اطمینان حاصل کنند که همیشه می خواهید یک محیط خوب و باثبات برای سایت های خود داشته باشید.

امکانات

اطلاعات دقیق در مورد همه هاستینگ

وقتی در اکثر شرکت های هاستینگ جستجو می کنید ، می بینید که آنها دسته های میزبانی را در یک صفحه با هم جمع می کنند ، بنابراین مقایسه آنها آسان است تا دقیقاً آنچه را که شما نیاز دارید تعیین کنید. این شرکت از طرف دیگر هر صفحه را با اطلاعات دقیق در مورد بسته به هر صفحه می دهد. این روش خوبی برای انجام کارها برای افرادی است که دوست دارند همه جزئیات خدمات میزبانی خود را درک کنند. از طرف دیگر ، بسیاری از مردم در درک آنچه نیاز دارند مشکل خواهند داشت زیرا مقایسه بسته های مختلف دشوارتر است.

می توانید بسته های مختلفی را برای هاست اشتراکی ، راه حل های VPS که از فناوری های ابری و سرورهای اختصاصی استفاده می کنند ، مرور کنید. کلیه بسته های هاستینگ که به آنها نگاه می کنید بسیار مفصل هستند و قدرت اجرای اکثر انواع سایت ها را دارند. اگرچه آنها گزینه های میزبانی بسیار پایانی را ندارند که برخی از شرکتها ممکن است بخواهند ، اکثریت قریب به اتفاق افرادی که دارای یک وب سایت هستند ، می توانند یک بسته مناسب را پیدا کنند که دارای تمام ویژگی های مورد نیاز آنها باشد.

پشتیبانی

سریع & پشتیبانی فنی دوستانه

اگر در هر مسئله ای که نیاز به پشتیبانی با این شرکت داشته باشید ، در ارتباط با آنها مشکلی نخواهید داشت. آنها بسیار مفید هستند و می توانند به سرعت و به راحتی هر مسئله ای را که ممکن است برطرف کنید ، برطرف کنند. همچنین اطلاعات زیادی در سایت آنها وجود دارد که به شما کمک می کند در مورد میزبانی و نحوه انجام صحیح آن برای جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر بدانید. به بیان ساده تر ، پشتیبانی فنی آنها کاملاً مناسب است و قادر به حل هر مشکلی خواهید بود.

قیمت گذاری

قیمت مناسب برای هاستینگ

قیمت های این شرکت کاملاً منصفانه است. اگر می خواهید کمترین قیمت های ممکن برای میزبانی مطلق باشد ، این شرکت درستی نیست. مهم نیست که کدام پکیج را انتخاب کنید ، با مقایسه قیمت های خدماتی که می کنید ، معامله خوبی دریافت خواهید کرد. قیمت ها از 2.50 یورو در هر ماه متفاوت است و بسته به قیمت دقیقاً همان چیزی که شما نیاز دارید ، به چند صد دلار می رسد. آنها واقعاً کار خوبی را برای نشان دادن قیمت ماهانه در بالا با حروف بزرگ و پررنگ انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که همه می توانند دقیقاً آنچه را که باید پرداخت کنند در حالی که به دنبال بسته های میزبان هستند.

کاربر پسند

سریع & پشتیبانی کاربر پسند

کار با این شرکت بسیار آسان است. آنها تیم های پشتیبانی دوستانه دارند تا هر زمان که بخواهید به فروش یا پشتیبانی فنی کمک کنند. آنها خیلی سریع به بلیط یا تماسهای تلفنی پاسخ می دهند تا به شما اطمینان دهند که همیشه آنچه را که لازم دارید دارید. اگر با این شرکت ثبت نام کنید ، آنها راه اندازی سایت شما را آسان می کنند و همه چیز را راه اندازی می کنند. یک مشکل بالقوه این است که آنها اطلاعات زیادی در مورد هر بسته میزبانی ارائه می دهند که در واقع می توانند گیج کننده باشند. اگر آنها می توانند مواردی را در یک نمودار ساده با گزینه گسترش اطلاعات بیشتر لیست کنند ، احتمالاً بیشتر افراد این موضوع را راحت تر می یابند.

خلاصه

گزینه میزبانی خوب در اتریش

اگر به دنبال میزبانی در اتریش هستید ، World4Y تقریباً می توانید نیازهای شما را برآورده سازید. آنها نزدیک به 20 سال است که به هزاران مشتری کمک کرده اند و به نظر می رسد آنها در به روز کردن خدمات خود با آخرین استانداردها کار بزرگی انجام می دهند. خواه به یک هاست مشترک ، VPS ، هاست اختصاصی یا چیز دیگری نیاز داشته باشید ، آن را در اینجا پیدا خواهید کرد.

طرفداران:

  • با اطلاعات بسیار باز است
  • تیم های پشتیبانی سریع
  • مرکز داده های کیفیت & سخت افزار

منفی:

  • بنابراین بسیاری از اطلاعات می توانند گیج کننده باشند
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me