بررسیهای کاربر ZONE.EE

بررسی اجمالی خبره

میزبانی با کیفیت برای استونی

Zone.ee از سال 1999 در این زمینه فعالیت می کند و آن را به یکی از بهترین شرکتهای میزبان در منطقه تبدیل کرده است. آنها مستقر در استونی هستند و گرچه آنها از پذیرش مشتری از هرجای دنیا خوشحال تر هستند ، جایی که اکثر آنها از آنجا هستند. آنها یکی از محبوب ترین شرکت های میزبان در استونی هستند و همچنین بخش قابل توجهی از زیرساخت های اینترنت و سایر خدمات پشتیبانی را در آن منطقه ارائه می دهند..


این شرکت میزبانی وب ، ثبت دامنه ، راه حل های امنیتی ، راه حل های ابری و موارد دیگر را به مشتریان خود ارائه می دهد. آنها در درجه اول روی مشتریان تجاری متمرکز هستند ، اما می توانند به افراد و همچنین با تمام نیازهای میزبانی خود کمک کنند. به طور کلی شرکت آسان برای کار با آن ، ارائه خدمات میزبانی با کیفیت خوب ، و به طور کلی پاسخگوی نیازهای مشتریان است.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

راه حل میزبانی بسیار قابل اعتماد

میزبانی با این شرکت بسیار قابل اعتماد خواهد بود. آنها کار بسیار خوبی در ساخت مراکز داده با کیفیت بالا و نگه داشتن سرورهای خود بر روی سخت افزار خوب انجام داده اند. خود سرورها اکثرا توسط Fujitsu ساخته شده اند که نام تجاری برتر آن نیست ، اما از اعتبار بالایی برخوردار هستند. من همچنین هیچ نوع تضمین به موقع ندیدم که کمی ناامید کننده باشد. فقط به آنچه دیگران در مورد این شرکت گفته اند ، ادامه دهید ، بسیار بعید است که بخواهید به دلیل میزبانی در هر زمان خرابی شرکت کنید.

امکانات

ویژگی های استاندارد میزبانی در دسترس است

Zone.ee بسته های مختلف میزبانی مختلفی را برای انتخاب شما ارائه می دهد ، اما همه آنها نسبتاً استاندارد هستند و تعداد کمی از جمع شدن در بین جمعیت. بسته های میزبانی خود را به زیبایی تنظیم کرده اند تا بتوانید به سرعت آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. میزبانی مشترک در سه بسته ارائه می شود ، همه با پهنای باند نامحدود ، زیر دامنه ها ، حساب های ایمیل و موارد دیگر. تفاوت اصلی این است که در فضای دیسک وجود دارد ، که از 128 گیگابایت شروع می شود و تا 512 می رسد. بیشتر افراد به هر حال به تقریباً فضای دیسک احتیاج ندارند ، بنابراین ، مگر اینکه شما نیازهای خاصی داشته باشید ، بسته میزبانی از سطح ورود بهترین گزینه است..

وقتی به سطح VPS میزبانی بروید ، می توانید چهار بسته مختلف را انتخاب کنید. در اینجا آنها همه چیز محدودیت دارند ، اما نسبتاً سخاوتمندانه هستند. سطح ورود VPS 256 مگابایت رم است و در نهایت تا 3 گیگ برای رسیدن به بالاتر می رود. فضای دیسک از 30 شروع می شود و به 150 گیگ می رسد. بسته به نیاز خود می توانید از بین 1 یا 2 هسته پردازشی انتخاب کنید. آنها همچنین بسیاری از مشخصات فنی دیگر را تجزیه می کنند ، بنابراین می توانید دقیقاً دقیقاً آنچه را دریافت می کنید مشاهده کنید.

سرورهای اختصاصی در دو گزینه برای سرورهای اختصاصی منظم و سیستم عامل های سرور اختصاصی هوشمند آنها وجود دارد. در هر دو مورد یک سرور اختصاصی با کیفیت خوب به دست خواهید آورد ، که برای اداره حتی وب سایت های بسیار شلوغ نیز کافی خواهد بود.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی عالی

پشتیبانی فنی با این شرکت بسیار آسان است و بسیار مفید است. آنها همچنین از پایگاه دانش ، وبلاگ و منابع دیگری برخوردار هستند که می توانند به شما در بهتر شدن تجربه میزبانی شما کمک کنند. چه مشکلی با خود هاست داشته باشید و چه اینکه سایت خود را فقط اداره می کنید ، این تیم پشتیبانی برای شما وجود دارد و به شما کمک می کند تا انواع مختلفی از مشکلات را تجربه کنید. آنها البته 24/7 کارمند هستند.

قیمت گذاری

قیمت مناسب میزبانی وب

قیمت ها مطابق با آنچه شما انتظار دارید از بیشتر شرکت های میزبان دیگر بپردازید ، می باشد. خدمات میزبانی اشتراکی ورودی از هر ماه 4.80 یورو در ماه شروع می شود ، مادامی که سالانه پرداخت می کنید. اگر ماه به ماه پرداخت می کنید کمی بیشتر است. بالاترین بسته میزبانی مشترک مشترک 17 یورو در ماه است که به نظر می رسد با توجه به اینکه چقدر ویژگی ها به گزینه های پایین تر شبیه هستند ، گران قیمت هستند.

هنگامی که به سطح VPS می روید ، قیمت ها تا حدودی بالا می روند ، اما خیلی زیاد نیست. آنها همچنان مطابق آنچه انتظار می رود بر اساس آنچه بدست می آید ، می بینند. قیمت بسته های VPS از 9.12 تا 64.12 یورو در ماه (با قرارداد سالانه) متغیر است. این قیمت ها در هنگام نگاه به آنچه از نظر ویژگی ها دریافت می کنند ، در واقع نسبتاً مناسب هستند.

سرانجام ، سرورهای اختصاصی از 182.90 یورو در ماه شروع می شوند و تا 412.96 می روند. این کمی بالاتر از آنچه انتظار داشتم برای همان سطح سخت افزار باشد. اگر می خواهید میزبان در استونی باشید ، این یک قیمت بد نیست.

کاربر پسند

وب سایت آسان برای استفاده

هنگام مرور در وب سایت ، مشکلی برای پیدا کردن دقیقاً آنچه لازم دارید ندارید. آنها سایت را به سه زبان تنظیم کردند و کار خوبی کردند تا اطمینان حاصل کنند که همه آنها برای خوانندگان خوب به نظر می رسد. سایت سریع بارگیری می شود و به خوبی سازمان یافته است. علاوه بر این ، پشتیبانی فنی آنها و سایر کارمندان دوستانه و کمک کننده است.

خلاصه

میزبانی خوب استونی

اگر به استونی نیاز به میزبانی دارید ، این قطعاً شرکتی است که باید در نظر بگیرید. آنها سالهاست که هستند ، و به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر ، شهرت خوبی کسب کرده اند. علاوه بر میزبانی ، آنها دارای خدمات زیربنایی و امنیتی هستند که می تواند به شما در افزایش اعتماد به نفس شما در کلیه خدمات آنها کمک کند.

طرفداران:

  • وب سایت آسان برای استفاده
  • خدمات میزبانی پایدار
  • در تجارت از سال 1999

منفی:

  • هیچ تضمینی در زمان سرویس خدمات میزبانی مشترک وجود ندارد
  • میزبانی مشترک بالاتر پایان بالاتر ارزشمند است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me