Kā manuāli instalēt un iestatīt WordPress?

Internets pēdējos gados noteikti ir mainījis pasaules ekonomiku, un tīmekļa vietnes izveidošana ir kļuvusi par tirgus standartu visiem nopietnajiem uzņēmumiem. Arvien vairāk cilvēku parasti iepērkas tiešsaistē. Viņu motīvi ir skaidri: tas ir lētāk, prasa mazāk laika, un tas ļauj jums iegūt preces no tūkstošiem zīmolu vienā logā – veikalā.


WordPress – noderīgs rīks

Vietnes izveidošanai ir vairāki veidi. Vienkāršākais veids ir pasūtīt to tīmekļa dizaina uzņēmumā. Tomēr, ja jūsu budžets ir ierobežots vai ja jūsu potenciālās vietnes struktūra nav pārāk sarežģīta, varat izmantot satura pārvaldības sistēmu (vai tikai CMS), lai izveidotu un pārvaldītu vietni bez jebkādas profesionālas palīdzības.

Vienkāršības ziņā vairums tīmekļa meistaru konsultē WordPress, kas ir arī viena no populārākajām CMS tīmeklī. WordPress ir ērti lietojams, ļauj lietotājiem pārvaldīt savu vietņu saturu, izmantojot ērtu saskarni, un tajā ir daudz lielisku motīvu, papildinājumu un spraudņu, kas padarīs jūsu vietni gan ērtu, gan skaistu..

Viss, kas jums nepieciešams, lai izveidotu vietni, izmantojot WP, ir iegādāties labu tīmekļa mitināšanu un instalēt atbilstošu programmatūru virtuālajā diskā, kas iekļauts jūsu mitināšanas plānā. Instalēšanas process ir ārkārtīgi vienkāršs. To var izdarīt divos veidos: izmantojot Fantastico, kas ir skriptu bibliotēka, vai manuāli, veicot 5 vienkāršas darbības.

5 vienkārši soļi WordPress instalēšanai

Tā kā WordPress instalēšana ar Fantastico ir ļoti vienkārša, tā vietā mēs iedziļināsimies manuālā instalācijā. Tam ir nepieciešams tikai cPanel, kas iepriekš instalēts jūsu mitināšanā. CPanel nav ekskluzīvs, tāpēc, visticamāk, tāds būs jūsu mitināšanas plānā – tomēr pārbaudiet, pērkot plānu. Tātad, pāriesim pie nākamajiem 5 instalēšanas posmiem:

Lejupielādējiet iestatīšanas failu

Pirmkārt, jums jāiegūst pats iestatīšanas fails. Tā nav problēma – vienkārši dodieties uz oficiālo WordPress vietni – www.wordpress.org – un izvēlieties jaunāko pakotni. (Starp citu, ir ierasts, ka Fantastico piedāvā instalēt novecojušu WP versiju, tāpēc manuāla instalēšana šajā gadījumā ir laba.) Izvēlieties savai operētājsistēmai jaunāko versiju, lejupielādējiet arhīvu, izsaiņojiet to un kādu laiku atstājiet to vienu pašu..

Izveidot datu bāzi WP

Pēc tam jums būs jāizveido datu bāze, kuru izmantos CMS. Jums jāpiesakās savā cPanel (parasti instrukcijas tam nodrošina tīmekļa mitinātājs). Kad esat klāt, dodieties uz MySQL datu bāzu sadaļu un izveidojiet jaunu datu bāzi. Jūs varat izvēlēties jebkuru lietotājvārdu un paroli, taču noteikti atcerieties tos. Tagad jums atliek tikai saistīt datu bāzi ar jauno lietotāja kontu un piešķirt pēdējam tiesības ar visām pieejamajām tiesībām.

Pārvaldiet wp-config failu

Tagad, kad jums ir gatava datu bāze un instalācijas pakotne, tie ir jāpieslēdz. Starp neiesaiņotajiem materiāliem atrodiet wp-config-parauga failu un pārdēvējiet to par wp-config. Atveriet to rediģēšanai, pievienojiet izvēlētās datu bāzes nosaukumu un ievadiet paroli. Tas ir diezgan viegli, tāpēc tam nevajadzētu radīt nepatikšanas.

Instalējiet WordPress

Šeit tas nāk, instalēšanas process! Ielieciet neizpakotos materiālus, ieskaitot wp-config failu, servera saknes mapē (t.i., mitināšanu). Labākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot FTP pārvaldnieku un pāriet uz servera mapi public_html / pascal.co.cc. Vienkārši pievienojiet failus šajā direktorijā, un tas ir viss! Esiet pacietīgs – tas var prasīt zināmu laiku. Visbeidzot, sāciet instalēšanu – dodieties uz vietni www.yourdomain.com/wp-admin/install.php. Vienkārši ierakstiet to adreses rindā un nospiediet Enter. Pārējiem vajadzētu strādāt pašiem.

Sīkāka informācija par vietni un pabeigšana

Pēdējās pāris lietas, kas jums jādara, ir ievadīt savas vietnes nosaukumu un vairākus atbilstošus tagus. Kad WP tiks veikts ar instalēšanas procesu, jūs redzēsit īpašu instalēšanas logu. Šajā logā tiks nolasīts arī lietotājvārds un parole, kuru izvēlējāties otrajā solī. Jūs tos vēlāk varat mainīt. Un – tas arī viss. Ja viss bija kārtībā, tagad serverī ir WP.

Ko tagad?

Kā jūs droši vien esat sapratuši, WP instalēšana ir tikai atklājums. Pati opera vēl tikai sāksies. Tagad jums būs jāizvēlas WordPress tēma, jāapvieno visi nepieciešamie moduļi un spraudņi, jāizvēlas savu lapu stili un, protams, jāizveido vietnes saturs. Jebkurā gadījumā, tagad, kad esat instalējis WP manuāli, pārējais nebūs tik sarežģīts. Veiksmi jums un jūsu projektam!

Mūsu eksperti ir salīdzinājuši labākos WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējus – apskatiet šeit >>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me